6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך  

אנשים רבים אינם מרוצים משיער גופם. במאות השנים האחרונות נשים גילחו ומרטו את שיער גופן, ולאחרונה הצטרפו גם הגברים לחגיגה. הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות להסרת השיער לצמיתות. האפשרות השנייה היא אלקטרוליזה. לרובינו לא קל לממן את הטיפולים האלו- אולם עם קצת עזרה ניתן למצוא קליניקה אשר מחיריה יתאימו לכל כיס. כדי למצוא טיפול במסגרת התקציב שלכם, תצטרכו להשקיע קצת מאמץ, ובעיקר לפעול בשיטתיות:

חיקרו מכוני טיפול קרובים

הצעד הראשון הוא להכין רשימה של קליניקות ומכונים בקרבת אזור מגוריכם. לאחר מכן, ערכו מחקר קצר: אילו שירותים מציע כל מכון, מהי רמת הידע והניסיון של המטפלים והציוד הנמצא בשימוש. כמו כן, בדקו מהו טווח המחירים של כל מכון. למרות הפיתוי, הימנעו מלקחת בחשבון רק את המחיר המוצע: לשלם מעט עבור טיפול גרוע זו לא חוכמה.

בדקו עם הצוות בכל מכון האם קיימים מבצעים, בעיקר לגבי חבילות טיפולים או בקשר למכשיר חדש במיוחד אשר זוכה ל"מחירי היכרות". עם קצת מזל, תוכלו למצוא טיפול לייזר במחיר סביר.

קחו בחשבון את האחריות

מכונים מסויימים מספקים אחריות לטיפול, אפילו לתקופה של שנה או שנתיים. מדובר בעדות לאיכות הטיפול, ואם בכל זאת יצמח שיער נוסף בתקופה הזו, הטיפולים יהיו על חשבון הקליניקה.

חבר מביא חבר

אם יש לכם מכרים שמטופלים באחד המכונים בסביבה, בקשו מהם הפנייה. הנחת "חבר מביא חבר" עשויה להועיל גם להם וגם לכם.

הירשמו למגזין

הרשמה למגזין אינטרנטי אשר המכון מפיץ ללקוחותיו היא דרך מצויינת לוודא שתדעו מייד על כל מבצע או הנחה שהוא מספק.

טיפול בבית

אם בכל זאת אינכם מוצאים טיפול בתקציב שלכם במכון מקצועי, תוכלו לרכוש מכונת לייזר ביתית לשימושכם. תוכלו לרכוש את המכונה בשיתוף עם חברים, וכך לצמצם את העלויות. תמיד בדקו היטב כי אתם קונים ממקור אמין, וכי יש על המכונה אחריות.

חיפוש ברשת

האינטרנט הוא מקור ידע בלתי-נדלה. קראו ביקורות על מכונים, סוגי טיפול, מחירים ומכשירים: אין דבר כזה לדעת יותר מדי!

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים