ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר- האם זה רעיון טוב?

מספרן של הערכות הביתיות להסרת שיער בלייזר הולך וגדל. עם זאת, לאנשי מקצוע ורופאים בתחום האסתטיקה יש כמה הסתייגויות ממגמה זו. הנה כמה דברים שכדאי לזכור, אם אתם חושבים על רכישת מכשיר ביתי להסרת שיער בלייזר.

אחד השיקולים הראשונים קשור להיגיינה בסיסית. על מנת לייצר הסרה יעילה של שיער מהגוף, חשוב לא רק להסיר את השיער, אלא גם להרוס את שורש השערה באופן סטרילי. אם התהליך לא נעשה כראוי, קיים סיכון מוגבר לזיהום. הסרת שיער בלייזר אשר מתרחשת בסביבה מבוקרת של ומקצועית היא עולה בהרבה על הסביבה הביתית, בכל הקשור להיגיינה. הסרת שיער בלייזר בבית עשויה להיות נוחה, אך לעתים קרובות זו לא האפשרות הטובה ביותר מבחינת תחזוקת הבריאות.

שנית, השימוש במערכת הביתית להסרת שיער בלייזר מניחה שלאדם המפעיל יש את הכישורים הבסיסיים הנדרשים לשימוש במערכת. רוב האנשים לא באמת בעלי ידיים יציבות ובטוחות במידה הנדרשת כדי לבצע את המשימה המדוייקת של הסרת השיער בלייזר. חוסר המיומנות עלול להוביל לטעויות ולהצטלקות העור. בעוד שתאונות כאלו עלולות לקרות גם בעת שימוש בנהלים המסודרים של מכון מורשה, הסבירות הרבה פחות גבוהה לכך.אם אין לך יד יציבה או הבנה מעמיקה של התהליך, איש מקצוע ייתן לך מענה הרבה יותר טוב.

לבסוף, לא כל המערכות הביתיות יעילות כמו הסרת שיער מקצועית. פירוש הדבר כי ייתכן שיהיה צורך לחזור על התהליך כמה פעמים לפני שתושג התוצאה הרצויה. עלות הטיפולים הביתיים הרבים יכולה לעלות על מחיר הטיפול אם היה נעשה בצורה מקצועית. מבחינה כלכלית, מערכות ביתיות לא מהוות את האפשרות הרווחית ביותר.

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת