עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

מרגע שהיה לי מושג על טכנולוגיות שונות של הסרת שיער בלייזר, הצעד הבא שלי היה לברר כמה טיפול זה הולך לעלות לי. אני לא רוצה להתחיל טיפול הסרת שיער בלייזר השיער ואז להבחין כי כספי אוזל כבר במחצית הדרך.

הדבר הראשון שגיליתי הוא כי בעוד טיפול הלייזר אמור להסיר את השיער הוא למעשה אינו כך- הסרה קורת רק לעתים רחוקות. זו הסיבה לכך שארגון ה- FDA מכנה את טיפולי הלייזר טיפולים להפחתת שיער ולא להסרתו. כלומר, טיפול הסרת שיער בלייזר הוא עדיין הפתרון הטוב ביותר להסרת שיער, אך אל תצפו לניסים. מספר הטיפולים החוזרים ונשנים תלויים באזור הגוף ובסוג השיער. ניתן להסיק כי עבור רוב האנשים טיפול הסרת שיער בלייזר מסיר שיער לחלוטין וידרוש בעתיד טיפול תחזוקה מידי פעם. את הטיפול המרכזי ניתן לעשות תוך 3 או 4 פגישות.

מהי העלות של טיפולי הסרת שיער בלייזר?

ובכן, בדרך כלל הקליניקות והרופאים אינם מוכנים למסור את פרטי התשלום. בנוסף, מרפאות רבות מציעות חבילות מבצע מיוחדות המעניקות מספר טיפולים ראשוניים יקרים ולאחריהם טיפולי תחזוקה זולים יותר. חלק מן הקליניקות מציעות מבצעי "שלושה במחיר אחד" כלומר, טיפול בשלושה אזורים תמורת תשלום של האזור היקר ביותר.

עם זאת, החברה האמריקאית Plastic Surgeons , גורסת כי העלות הממוצעת של טיפול לייזר אחד השיער הוא $ 429 (ארה"ב, נכון ל 2008). כשאר בוחנים את האזורים הגיאוגרפיים השונים של ארה"ב מוצאים כי העלויות שונות מאזור לאזור:

צפון – $ 440 לטיפול
דרום – $ 400 לטיפול
מזרח – $ 425 לטיפול
מערב – $ 420 לטיפול
Midwest – $450 לטיפול

כאשר בודקים את המחיר לאזורי הגוף השונים, מגלים את הנתונים הבאים (נכון לארה"ב, 2008):

טיפול בזרועות הוא – 350 $ עד 500 $
טיפול לחלק האחורי הוא – 600 $ עד 900 $
טיפול באזור ביקיני הוא – 350 $ עד 500 $
טיפול באזור החזה הוא – 350 $ עד 600 $
טיפול בפנים ובצוואר הוא – 600 $ עד 900 $
טיפול רגליים (או העליון או התחתון) הוא – 600 $ עד 850 $
טיפול בבית השחי הוא – 250 $ עד 350 $

חשוב לזכור כי אלו הם המחירים עבור טיפול אחד והמחיר הכולל יהיה כמספר הטיפולים להם תזדקק. הרופאים אינם נותנים את מספרם המדויק של הטיפולים עליך יהיה לעבור אך הם יכולים להעריך, דבר שיקנה לך אפשרות לתכנן את תקציבך.

מצאתי כי בעוד המחיר הראשוני של עלויות טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להראות גבוה, כאשר מסתכלים לטווח ארוך, ההשקעה הזו מוצדקת: התחזוקה המשוערת היא טיפול או שניים בשנה וזולה באופן יחסי לטיפולים שוטפים הנזקקים כשאר מסירים שיער בכל שיטה אחרת.

 

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום