עובדות על הסרת שיער בIPL 

קיים מגוון שירותים עצום המוצע בסלוני היופי, מהבסיסי ביותר- מניקור ופדיקור- ועד המתקדמים ביותר, כמו לייזר וטכנולוגיות תרמיות. ההתמחות במגוון שירותים זה היא פועל יוצא של התעניינות גוברת והולכת בהליכים קוסמטיים.
בעיה נפוצה אשר בגינה פונות נשים רבות למכוני היופי היא הצמיחה של שיער לא רצוי על חלקי גוף שונים. ישנן הרבה שיטות להסרת שיער, חלקן ניתנות לביצוע נוח בבית אבל מייצרות תוצאה זמנית בהחלט. במרפאות יופי, לעומת זאת, התוצאות של הטיפולים בדרך כלל טובות יותר. בין טיפולי הסרת השיער השונים במרפאות היופי ניתן למצוא את הסרת השיער ב-IPL.שיטת "אור ממוקד פועם"(IPL) מיישמת את התכונות הפיזיקליות של האור על מנת להסיר שיער מהגוף. ישנם אורכי גל רבים, מה שמרמז כי הIPL עונה על צרכים מגוונים. יתר על כן, IPL היא שיטה עדינה ובטוחה. מטופלים שעברו טיפולים ב-IPL אינם צריכים לחשוש מחשיפה למשהו אשר ישפיע על האפקטיביות של הטיפול, כגון קרינת שמש או חום גבוה. בנוסף ה-IPL ניתן להתאמה בהתאם לצבע העור של המטופל ולגוון השיער, וכך משיגים תוצאות טובות יותר.טיפולIPL יעיל בהסרת שיער מכל חלקי הגוף: הפנים, הגב, הרגליים, הזרועות, בתי השחי ואפילו אזורים רגישים ביותר כגון קו הביקיני, הפטמות או החזה. המכשיר הידני אמור לצנן, להרגיע להחליק על העור.ה-IPL לא כואב כמו שעווה. חלק מהמטופלים בIPLהתלוננו על תחושת עקצוץ כאשר המכשיר עובר על העור, אולם במהלך הטיפול לא נעשה שימוש במשכך כאבים, כך שמדובר בתחושות מקומיות ורגעיות בלבד.

שלושה עד שישה טיפולים בדרך כלל מספיקים כדי להסיר לחלוטין את השיער מאזורים נפוצים לטיפול, אך גורמים שונים משפיעים על חיוביות ההשפעות של הIPL (עובי השיער, מחזור הצמיחה של השיער).

חולים עם גון עור בהיר אשר צבע שיערם כהה הם המועמדים האידיאליים עבור טיפוליIPL. הדבר נובע מכך שאורכי גלIPL מתמקדים בפיגמנט הקיים בשערה על מנת להרוס אותה. אם גם העור וגם השיער כהים, האור עלול להתקשות להבחין ביניהם ולעבוד.

עלות הטיפוליםIPL תלויה בסוג השיער של כל אדם, במאפיינים שלו ובדרישותיו. ניתן לקבל הערכה מהמחירים המצויינים באתרי האינטרנט של המכונים, אבל המחירים האלה לא יהיו ישימים לכל מטופל.

בהתאם לתכונות האישיות של כל מטופל ניתן לקבוע גם את היעילות ואת תופעות הלוואי הצפויות של ה-IPL. חלק מהחולים מדווחים כיIPL לא מתאים להם בעוד, שאחרים טוענים כי הם חוו כמה תופעות לוואי כמו אדמומיות, השחמה של העור וכולי.
לפני שעוברים כל טיפול, יש לבחור רק את המרפאה האמינה ביותר עם מטפלים מנוסים
.

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת