מדריך להסרת שיער בלייזר  

הסרת שיער בלייזר היא הליך אשר מטרתו הסרה של שיער לא אסתטי או בלתי רצוי מהגוף, זאת על ידי שימוש בקרן אור מרוכזת- לייזר. הבעיה של שיער גוף מיותר נפוצה אצל נשים וגברים כאחד, ולכן מדובר בשיטה הנמצאת בשימוש אצל שני המינים.ייתכן שניסית שיטות רבות להסרת שיער: גילוח, מריטה בשעווה ועוד. הבעיה בשיטות אלו היא שמדובר בפתרונות זמניים בלבד, והם ניתנים לשימוש באזורים מוגבלים של הגוף (ניסית פעם להגיע לגב?). הסרת שיער בלייזר היא אפקטיבית הרבה יותר, וניתן לטפל בעזרתה ביתר קלות בכל האזורים בגוף.

טיפול הסרת שיער בלייזר עובד טוב יותר על אנשים עם עור בהיר יחסית ושיער כהה. כמו כן, הטיפול אפקטיבי יותר על שיער עבה וצפוף מאשר על שיער דק ובהיר.

במהלך ההכנה לטיפול האזור המיועד להסרה מגולח ומנוקה. בשלב זה מורחים רוב המטפלים חומר מרדים על האזור, המסייע בהקלה על הכאב במהלך הטיפול.

הטיפול יכול לגרום לאי-נוחות מסויימת, אבל לא אמור לכאוב ממש: הלייזר פועל ע"י שליחת קרני אור בריכוז גבוה אל תוך הפיגמנט (חלקיק הצבע) שבתוך זקיק השיערה, וכך משמיד את הזקיק. שיער חדש לא יצמח מזקיק זה.

הטיפול יכול להימשך בין כמה דקות למעל שעה, תלוי בגודל האזור המטופל ובמיומנות המטפל.

לאחר הטיפול יכולה להופיע אדמומיות או נפיחות של העור, אבל תופעות הלוואי הן זמניות בלבד, ובדרך כלל ניתן לחזור לשגרה מייד אחרי הטיפול.

למרות קיומן של מכונות הסרת שיער ביתיות, תמיד מומלץ לחפש ייעוץ מקצועי לפני תחילת התהליך. הסרת השיער היא הליך בטוח ואפקטיבי ביותר, כאשר היא מבוצעת על ידי מומחה מוסמך ומנוסה.

 

טיפול הסרת שיער בלייזר השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
הסרת שיער בלייזר המכשירים
כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר
מדריך להסרת שיער בלייזר