מבצעים על הסרת שיער בלייזר

מבצעים על הסרת שיער בלייזר

מבצעים על הסרת שיער בלייזר הטבות והדילים החמים ביותר מהחברות המובילות בשוק! 1+1+1, עד 70% הנחה, מימון טיפולי הסרת שיער בלייזר במימון קופות החולים ועוד. השאר פרטים ןקבל הצעת מחיר תוך דקות!

טיפ: מומלץ לקבל מספר הצעות ולהשוות

רק 199 ש"ח בחודש! *לאזורים שבמבצע

למימוש ההטבה

   אנו מקפידים על איכות חברות הסרת השיער מופיעות באתר. כל החברות המופיעות באתר :

  -שומרות על סטנדרטים גבוהים במתן שירותי הסרת שיער בלייזר או באינפרא.
  -הצוות המטפל הוא צוות מיומן ומקוצעי העובר הכשרות  ונמצע תחת פיקוח של רופאים עם ידע רב בנושאי הסרת שיער בלייזר.
  -חברות הסרת השיער שבאתר נותנות פריסה ארצית, כך שתוכל למצוא סניף הקרוב למקום מגורייך. בנוסף אם בעתיד תעבור מקום מגורים תוכל להעביר את המשך טיפולי הסרת שיער בלייזר לסניף חדש הקרוב יותר למקום מגורייך החדשים.
  -מכוני הסרת השיער המופיעים כאן הם בעלי וותק של עשרות שנים בתחום, ואנו מנהלים דיאלוג קבוע עם החברות על בסיס חודשי.
  -לחברות אלו יש ביטוח רפואי כך שבמקרה, חס וחלילה ויש בעיה הכל מכוסה על ידי הביטוח.
  -מניסיון אישי רב שנים עם חברות הסרת שיער בלייזר אלו, אנו יודעים ויכולים להעיד שמכוני הסרת שיער הללו שואפים למצויונות גם בתחום המקצועי וגם בתחום שירות הלקוחות והיחס האישי.

  הסרת שיער בלייזר היום הוא טיפול קל ופשוט, אך עדיין חשוב להשוות בין מכונים על מנת למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר והצותת המעניק את השירות הטוב ביותר. רשתות הסרת השיער הגדולות מעניקות יתרון גדול בכך שהם שומרים על רמת מכשור מתקדם ביותר וצוותת מקצועי המעניק טיפול מותאם אישי על סמך השרות הסרת השיער שלו וניסיון רב שנים.

  *בכפוף לתקנון

  אין מחיר אחיד עבור הסרת שיער בלייזר
  מחירי הסרת שיער משתנים בצורה קיצונית בהתאם לכמה גורמים:
  א) המכון – כל מכון מציע טווח מחירים שונה. בנוסף לכך, כל מכון מציע הנחות והטבות שונות התלויות במבצעים שהוא מקדם. על כן מומלץ לעשות השוואת מחירים על הסרת שיער בין המכונים השונים לפני קבלת ההחלטה לאיזה מכון הולכים. ניתן לבדוק את המבצעים החמים ברשתות הסרת שיער שונות כאן.
  ב) גודל אזור הסרת השיער – ישנם מחירים שונים עבור אזורים שונים בגוף. המחיר מושפע בין השאר מגודל האזור (ככל שהאזור גדול יותר כך נדרש זמן טיפול ארוך יותר עם המכשיר והמחיר עולה).
  ג) מספר הטיפולים –מספר הטיפולים נקבע על פי האזור הנבחר המלצת המטפלים במכון ככל שמספר טיפולי הסרת שיער בלייזר גדל כך העלות גבוהה יותר.