כיצד למצוא טיפול לייזר במחיר משתלם

בשוק טיפולי הלייזר הקיים היום, חשוב מאוד לבצע סקר שוק מקיף לפני שמסכימים על מחיר של מכון מסויים. להלן כמה טיפים שיסייעו בצמצום העלויות של הטיפול, שנתפש בדרך כלל כיקר מאוד.

ראשית, עדיף לבחור מכון אשר מציע מחיר מיוחד לאזור הספציפי בו אתם מעוניינים לבצע את הטיפול, או מבצע חודשי התקף במקרה שלכם. מכונים רבים מפרסמים כל חודש מחירים מיוחדים, או פשוט מוכנים להתאים מחירים למחירי המתחרים. ניתן למצוא את המחירים המפורסמים בחיפוש באינטרנט, בפרסומות ברדיו, בטלוויזיה ובמגזינים או דרך חברים.

שיטת התמחור משתנה ממכון למכון, ויש המציעים מגוון תמחורים שונים (לפי זמן טיפול, לפי האזור הנבחר לטיפול וכו'). בפגישת הייעוץ, בררו מה שיטת התמחור המשתלמת ביותר עבורכם.

מכונים רבים מציעים חבילות של מספר טיפולים. משתלם יותר לקנות חבילה כזו מאשר טיפולים בודדים- מה גם שעל מנת להשיג תוצאות, טיפול אחד אינו מספיק. כלומר, עדיף לרכוש חבילה של 10 טיפולים להסרת שיער מקו הביקיני, מאשר טיפול בודד לאותו אזור. אם חבילה כזו לא קיימת, ניתן לבקש לרכוש מס' טיפולים יחד, ולבקש בעקבות כך הנחה.

ניתן לקבל הנחה על טיפול לייזר גם בעזרת בחירה באזור טיפול גדול יחסית, או באזורים מרובים בבת אחת. לדוגמה, הסרת שיער בנפרד מהשוקיים ומהירכיים תהיה יקרה יותר מ"טיפול רגל שלמה". לחלופין, ניתן לבקש הנחה על טיפול עור אחר המוצע ע"י המכון: ניקוי עמוק, איפור קבוע וכו'.

השיטה האחרונה להפחתת ההוצאה על הסרת שיער בלייזר היא שיטת "חבר מביא חבר", הנהוגה במכונים רבים. ניתן לגשת לטיפול עם חבר/ה או קרוב/ת משפחה, ולקבל הנחה על אחד הטיפולים או על שניהם.

באופן כללי, ככל שהאזור המטופל גדול יותר, הטיפול משתלם יותר. להפחתת הצמיחה ב- 85%, נדרשים לפחות שישה טיפולים. יש לקחת זאת בחשבון בתכנון התקציב לטיפול הלייזר.

לסיכום, בחישוב לאורך זמן, טיפול הלייזר- המסיר את השיער לצמיתות- משתלם הרבה יותר מהסרה חוזרת ונשנית של השיער בשיטות זמניות, כגון גילוח או שעווה. הביקור אצל הקוסמטיקאית, קניית התכשירים (שעווה, סכיני גילוח), ובעיקר הכאב וחוסר-הנוחות שבטיפולים הזמניים נעלמים עם הטיפול בלייזר.

 

 

טיפול הסרת שיער בלייזר השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
הסרת שיער בלייזר המכשירים
כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר
מדריך להסרת שיער בלייזר