טיפול הסרת שיער בלייזר- השיטה הטובה ביותר להסרת שיער?  

טיפולי לייזר להסרת שיער הם שיטה מצויינת להעלמת שיער מיותר, לגברים ולנשים כאחד. בעבר נחשב הנושא לעניינן של נשים בלבד- כיום, זהו אחד התחומים הנחקרים ביותר. הטיפול כולל החדרה של קרן אור לשכבות התחתונות של העור- קרן אור זו הורגת את שורש השערה ומונעת את צמיחתה. אין סיבה לדאגה- ברוב המקרים, אין השפעה על העור עצמו. הגורם המזיק לשערה הוא דווקא החום החודר לזקיק, ולא האור עצמו.

טיפול הסרת השיער בלייזר הוא מאוד בטוח ומאוד יעיל. תשכחו מהשיטות המסורתיות- השעווה הכואבת והגילוח שגורם ל"קוצים"- השיטה המודרנית מהירה הרבה יותר, וגורמת הרבה פחות כאב. ניתן לטפל בכל אזור בגוף, כולל אזורים שהגישה אליהם קשה בטיפול עצמי: קו הביקיני לנשים או הצד הגב העליון לגברים.

באופן כללי, טיפול לייזר נותן שלל יתרונות. מכיוון שמדובר בטיפול שהשפעותיו תמידיות, התשלום שווה את הזמן והכסף שהוא חוסך לאורך זמן. בנוסף, תוכלו לראות בדיוק על מה אתם משלמים, עם השיפור בתוצאות אחרי כל טיפול.

בזמן החיפוש אחר הטיפול המתאים לכם, בצעו "סקר שוק" בין קליניקות שונות, לא רק לגבי מחירים אלא גם לגבי התוצאות המובטחות ואופן הטיפול המתואר. מדובר בתעשייה שהפיקוח עליה רופף, וכמעט כל אחד יכול לקנות מכונת לייזר ולהכריז על עצמו בתור "מומחה". כשאתם קונים את חבילת הטיפולים, שימו לב מה כלול במחיר, מה ניתן כתוספת חינם ועבור מה תצטרכו לשלם תשלום נוסף. נתונים אלו יש לברר לפני תחילת הטיפול, תמיד. בקרו כמה פעמים במכון שבחרתם, כדי לוודא שאתם מבינים את הציוד ושיטת הטיפול בשימושו, מה דרך ההתמודדות עם תופעות לוואי וכאבים וכו'.

תמיד בקשו פרטים של מטופלים קודמים, וצרו איתם קשר כדי לברר מה איכות התוצאות ולקבל חוות דעת על השירות. אפשרות נוספת היא לבקש טיפול ראשוני, על אזור קטן, על מנת להבין מהו הטיפול, כיצד מרגישים במהלכו ואיך מגיב העור שלכם אחריו.

לסיכום, הסרת שיער בלייזר היא אחת הדרך המהירה והיעילה ביותר הקיימת כיום להסרת שיער לא רצוי. תנו לעצמכם הזדמנות, ותנו לזה צ'אנס.

 

טיפול הסרת שיער בלייזר השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
הסרת שיער בלייזר המכשירים
כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר
מדריך להסרת שיער בלייזר