הסרת שיער בלייזר

גברים ונשים היום זקוקים לעור חלק במקומות הנכונים, כדי להרגיש טוב עם עצמם. במשך שנים רבות קיים שוק של מוצרים והליכים להסרת שיער, ובשנים האחרונות הצטרף לשוק האח הגדול של מוצרים אלו- מכשיר הסרת השיער בלייזר.

התיאוריה של הסרת שיער בלייזר היתה נהוגה במשך 20 שנה לפני שהמכשיר עצמו יצא רשמית אל אור הזרקורים. לייזר ושיטות מבוססות-אור אחרות היו מועסקות למטרת הסרת שיער בצורות שונות. הסרת שיער בלייזר היא טיפול המקובל באופן רשמי על ידי רופאי עור, והיא הליך סטנדרטי מותאם לצורך הסרת שיער עודף ולא רצוי. הסרת שיער בלייזר עובדת בצורה הטובה ביותר עבור אנשים בעלי שיער כהה ועור בהיר. עם זאת, התפתחויות טכנולוגיות שונות אפשרו הסרת שיער קלה ופשוטה גם עבור סוגי עור אחרים.

לייזרים חדשים הבטיחו הסרת שיער קלה גם עבור אנשים עם עור כהה ושיער בהיר מדי.

התהליך ותוצאותיו:

ישנה קרן לייזר, עם אורכי גל שונים, המשמשת להריסת הבסיס או את הקצה של זקיקי השיער. הדבר מסייע במניעת צמיחת השיער באזורים מסוימים. אזורים בעלי אחוז פיגמנט גבוה מקבלים את מירב מיקוד קרן הלייזר,לכן אדם חייב להתרחק מכל מגע ישיר עם השמש לפני שההליך מתבצע. שיזוף או מלנין יכול להפוך את שיטת הסרת שיער בלייזר לאיטית ולא יעילה. מכיוון שהשיער אינו מתחיל להידלדל מייד, יש צורך בסדרה של ביקורים עד לסיום התהליך. כלומר, הסרת שיער בלייזר היא תהליך המתמשך לתקופה מסוימת.

מספר הטיפולים משתנה מאדם. אנשים מסויימים יצטרכו להגיע ל 5-10 טיפולים כדי להבטיח הסרת שיער לא רצוי במידה רצויה. נפיחות קלה, צלקות או גירוי עשויים להיות נפוצים לאחר הטיפול במשך כמה ימים.. במהלך הטיפול מורחים ג 'ל נוזלי קריר על האזור שבו זקיקי השיער קיימים. זהו קרם או נוזל הקולט את הקרניים העודפות ומונע מהן לפגוע בעור. הליך הסרת השיער בלייזר הפך פופולרי מאוד בשל היעילות והמהירות שהוא מציע.

למומחיות ולניסיון של הדרמטולוג המבצע את ההליך יש תפקיד מכריע על איכותו של ההליך.כמו כן, התנאים במרפאה וסוג הציוד משחקים תפקיד חשוב. על כן, בחרו בזהירות את הקליניקה או המכון בהם אתם עומדים להיות מטופלים.

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת