הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה

 

שיער הוא נושא אובססיבי מאוד בחברה שלנו כיום. תעשיית הסרת השיער מגלגלת מיליארדי שקלים בכל שנה על תכשירים להסרת שיער, שעוות, מכוני לייזר ומכוני קוסמטיקה ויפי. הקונצנזוס הוא שכולנו רוצים להיות חלקים למשעי, גם בקרב גברים וגם בקרב נשים ואפילו בקרב נערים ונערות מתבגרים.

אחת מהדרכים כדי להגיע לתוצאה של עור חלק משערות היא הסרת שיער באמצעות לייזר, המשיג תוצאות כמעט קבועות, היכולות להחזיק חודשים רבים.

כפי שתוכל לקרוא במאמרים רבים באתר זה, הלייזר מזהה את שורשי השיער בגוף, מחמם אותם מפסיק את פעולתם למשך כמה חודשים או שנים. הלייזר מזהה את החומר בשיערה שגורם לה להיות חום או שחור וזוהי הסיבה לכך שפעולת מכשיר הלייזר עובדת טוב יותר על בעלי שיער כהה.

כדי להיפטר משיער מיותר בעזרת לייזר תצטרך לעבור 3-8 טיפולים, כדי להרוס את שורש השיער בצורה טובה. סביר להניח שככל ששיערך בהיר יותר כך תצטרך לעבור מספר טיפולים גדול יותר. אם שיערך ממש בהיר כלומר, בלונדיני או ג'ינג'י לא תוכל לעבור תהליך של הסרת שיער בלייזר.

במידה ושיערך הוא בהיר כפי שצוין לעיל תעדיף להשתמש בשיטות אחרות להסרת שיער כמו גילוח, שעווה או אפילציה.

תנאי נוסף לכך שהשיער צריך להיות כהה, הוא שעורך חייב להיות בהיר. במידה ועורך כהה קרן הלייזר לא תוכל להבחין בפיגמנטציה של העור לבין הפיגמנטציה של השיער ויכול להיות שתסבול מכוויות רבות והתהליך לא יקדם אותך לעבר המטרה הרצויה של עור חלק משיער.

במידה ועורך שזוף כי אתה מרבה ללכת לים או לבריכה או סתם להסתובב בחוץ ללא קרם הגנה חשוב שתדע שקרן הלייזר לא תוכל להסיר את שהיער מגופך. לפני שתתחיל בטיפול הלייזר חשוב יהיה שתקפיד לא להיחשף לשמש ובמקרה שאתה יוצא מן הבית תמרח קרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוהה כדי שעורך לא ישתזף.

גם לאחר טיפול הלייזר חשוב שלא תיחשף לשמש. קרני השמש יכולים ליצור כתמי פיגמנטציה על גבי העור כתוצאה מטיפול הלייזר שעברת.

 

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר