הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים…..  

 

אם אתה בטוח שבחרת בטיפול היקר ביותר כדי להיפטר משיער מיותר בגופך ובחרת בלייזר סביר להניח שאתה לא מודאג מן הבחירה שלך. אחרי הכול אתה משלם לקליניקה שתטפל בך. אז איזה טעות אתה יכול לעשות?! הנה חמישה דברים שכדאי להיזהר מהם לפני שמתחילים טיפול הסרת שיער בלייזר:

 

אל תלך למכון הראשון שראית: הקליניקה הטובה ביותר היא לאו דווקא זו המפרסמת ביותר את עצמה בתקשורת. חשוב שתלך לכמה מכונים ותבדוק את השירות שלהם, את סוגי המכשירים שלהם, את אנשי הצוות שלהם ואת המחירים שלהם. תוכל להשוות מחירים באתר זה.

 

אל תהיה בור בכל הנוגע לטיפול שלך: כאשר יש לך פגישות יעוץ עם המכונים השונים חשוב שתאגור את כל המידע שאתה יכול ותשאל כמה שיותר שאלות שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. שאל על סוגי המכשירים שמשתמשים בהם, שאל לגבי משככי כאבים שנותנים לפני הטיפול, שאל על התחייבות על הסרה מוחלטת של השיער, שאל על המחיר. אם אתה שוכח שאלה חשוב שתוכל להרים טלפון למכון ולשאול אותם.

 

דאג שהשמש לא תפגע בעור שלך: הימנע מחשיפה לשמש לפני הטיפול ובימים שלאחריו. במידה ותגיע שזוף למכון, הטיפול לא יהיה מוצלח.

 

אל תצפה לניסים: אל תאמין לכל מה שמספרים על הסרת שיער בלייזר. קבל את כל המידע שאתה יכול לקבל והיה ריאליסטי לגבי תוצאות הטיפול. סביר להניח שאף מכון לא יתחייב להסרה של 100 אחוז מן השיער. חשוב שלא תפתח ציפיות כדי שלא תתאכזב.

 

אל תנטוש את הטיפול שלך בחצי הדרך: אם התחלת כבר את הטיפול חשוב שלא תפסיק אותו באמצע. רק מספר מסוים ל טיפולים יכול להבטיח לך את התוצאה לה אתה מצפה.

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר