הסרת שיער בלייזר- האם זה מתאים לך?

האם תהית אי פעם איך עובדת הסרת שיער באמצעות לייזר? בקצרה, ציוד הסרת שיער בלייזר פולט קרן עדינה של אור אשר עוברת דרך העור ומגיעה לזקיקי השיער. זקיק השיער מושבת כאשר האנרגיה הופכת לחום, והחום בתורו משבית את מנגנון צמיחת השיער.

אז מה ההבדל בין טיפול הסרת שיער בלייזר לאלקטרוליזה?
אלקטרוליזה יכולה להיות תהליך מייגע וכואב. ניתן להרוס רק זקיק שערה אחד בכל פעם. לפעמים נדרשים טיפולים במשך שנים, במרווחי זמן קבועים.

הסרת שיער באמצעות לייזר מטפלת במאות זקיקי שיער בכל פעם, וכך התהליך מהיר הרבה יותר מאשר אלקטרוליזה.

האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכל אחד?
ברוב מכשירי הסרת השיער בלייזר, קיימת דרישה אבסולוטית כי השיער יהיה כהה יותר מאשר העור שסביבו. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, המטופל זקוק לשיער כהה על עור בהיר. בשיער כהה יש מלנין- פיגמנט כהה- אשר מושך אליו את אור הלייזר, שבתורו נהפך לאנרגיה ומשבית את זקיק השיער. בתנאים אלו נדרשים פחות טיפולים.

שיער אדום או שיער בלונדיני הם מאוד קשים לטיפול. בעצם, טיפול בכל שיער בהיר יכול להיות פשוט קשה.

כל אדם הניזון מדיאטה גבוהה בבטא קרוטן, יהיה צריך לשנות את הרגלי האכילה שלו לקבלת תוצאות מיטביות מהסרת שיער בלייזר. הבטא קרוטן, הנמצא בויטמין A, גזר, דלעת ושאר ירקות, מייצר צבע צהוב או כתום של העור- אשר יספוג את אנרגיית הלייזר ויפריע לה להגיע לזקיקי השיער.

האם יש לך עור בהיר? אם כן, רוב הסיכויים שתהיי מועמדת טובה להסרת שיער בלייזר, כלומר- תוכלי לראות תוצאות במספר טיפולים נמוך יותר.
לקוחות בעלי עור כהה או שזוף עשויים להזדקק למספר טיפולים גדול יותר.
כדי למנוע את הסיכון של כוויות כאשר מטפלים בעור כהה, משתמשים בלייזר בעל אנרגיה נמוכה יותר. יש לציין גם כי טכנאי מקצועי עם ניסיון דרוש לסוג זה של טיפול.

כעת יש בפניך סקירה סבירה של מה הסרת שיער באמצעות לייזר בעצם כוללת. השתמשי במידע זה כדי להתכונן להתייעצות שלך, ולראות אם תיהיי מועמדת מתאימה לטיפול.

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת