הסרת שיער בלייזר במבט לאחור – האם זה כדאי?  

 

אני חושבת שהמבחן האמתי של הסרת שיער בלייזר הוא הבדיקה האם הוא מחזיק לאורך זמן. כיום, עברו שנתיים לאחר שסיימתי את סדרת הטיפולים להסרת שיער בלייזר מהרגליים. לכן, רציתי לחלוק עמכם את המסקנות שלי לגבי כדאיות הטיפול ותוצאותיו.

הדבר הראשון שצריך לדעת על טיפול הסרת שיער בלייזר הוא שמדובר בטיפול יקר. צריך לעבור סדרה של מספר טיפולים (אני אישית עברתי ארבעה טיפולים) שכל אחד מהם יכול לעלות מאות של דולרים. בסך הכל, ארבעת הטיפולים שעברתי עלו 1200$. אין ספק שאם אתם חושבים על הסרת שיער עם קרמים או עם שעווה, אז הסכום הזה נראה נורא יקר. אבל מה שבאמת צריך להשוות זה את הזמן שמבזבזים על הסרת השיער בכל אחד מהמקרים.

זה ממש משמעותי שבשנתיים האחרונות לא הייתי צריכה להתעסק עם הסרת שיער מהרגליים בכלל. אם לא הייתי עוברת את הטיפול בלייזר, אז הייתי גם ככה מוציאה כסף על תכשירים כמו שעווה וחוזרת על הפעולה של הסרת השיער אחת לכל כמה שבועות. ככה שבסך הכל חסכתי המון זמן והתעסקות מעיקה.

אין מה לעשות, גם הסרת שיער בלייזר היא לא 100% מובטחת, ולכן אני עדיין צריכה אחת לכמה זמן לעשות איזה טיפול תחזוקה, אבל אחרי כל טיפול אני רואה שיפור משמעותי. השיער דליל יותר וצומח פחות ועכשיו כמעט שאני לא רואה שערות באזור. לכן סביר להניח שבאיזשהו שלב אני כבר לא אצטרך גם את טיפולי התחזוקה האלה.

בסופו של דבר, אני חייבת לציין שהטיפול לייזר היה הצלחה מבחינתי ואני שמחה שעשיתי אותו. הוא חסך לי את כל הכאבים שאני תמיד חווה כשאני מסירה שיער בשעווה. חוץ מזה, אני גם מרגישה שיש לי יותר זמן מאז שאני לא צריכה לדאוג לגבי השאלה האם הרגליים שלי חלקות או לא. תמיד ניגשים אלי אנשים ושואלים אם באמת הכסף שמוציאים על הסרת שיער בלייזר שווה את זה. אז התשובה היא שכן, אין שום ספק.

עכשיו אני ממש מרגישה רגועה יותר ואני יכולה ללבוש מה שבא לי (בגד ים, חצאית, שמלה) ולהרגיש בטוחה ונינוחה. אני אומרת – אם אפשר להקל קצת על עצמיכן ולהפוך את החיים לקלים יותר, לא כדאי? מבחינתי, התוצאה הייתה מוצלחת עד כדי כך שהחלטתי להמשיך עם הסרת השיער בלייזר ולהוריד שיער עודף מאזורים אחרים בגוף שלי.

חשוב לדעת בכל זאת ששום דבר הוא לא 100% בטוח, ושמספר הטיפולים שצריך לעשות משתנה ומותאם לכל אדם בנפרד. מבחינתי זה היה שווה את זה, תמיד סבלתי מהשיטות הישנות להסרת שיער (כמו שעווה), הן תמיד הכאיבו לי והעיקו עליי. עם הסרת שיער בלייזר אני חשתי הרבה פחות כאב, ומה שהכי חשוב – התוצאות ממש מחזיקות לאורך זמן.

 

 

כיצד טיפול הסרת שיער בלייזר עובד
הכנות לקראת הסרת שיער
האם הסרת שיער בלייזר כדאית
סיכונים בטיפולי הסרת שיער בלייזר