תכשירים להסרת שיער בבית  

 

לכל אורך ההיסטוריה האנושית, אנו מתעסקים בהסרת שיער. הסרת שיער מתקשרת למנהגים תרבותיים, חברתיים, ואף דתיים. כיום, הסרת שיער נחשב לדרך נפוצה ומקובלת לשפר את המראה החיצוני. גם נשים וגם גברים מחפשים דרכים להיראות יפים יותר, וחלקים יותר. בשביל זה, לא צריך לצאת מהבית ולהוציא סכומים גדולים של כסף על טיפול יוקרתי בקליניקות מיוחדות. הנה כמה דרכים להסיר שיער מבלי לצאת מהבית.

אחת השיטות הנפוצות ביותר היא כמובן על ידי גילוח. אך שיטה זו אינה מסירה שיער לצמיתות, ויכולה גם לגרום לפצעים וגירוי של העור, וכמובן צמיחה מחודשת של שיער באזור הטיפול. נשים רבות, מחפשות כיום שיטות להסרת שיער לצמיתות. כמובן, שמרבית השיטות הקיימות בשוק להסרת שיער לצמיתות, נחשבות ליקרות.

טיפול בלייזר למשל נחשב לטיפול הפופולארי ביותר, וידוע בכך ששיער שטופל בלייזר לא צומח חזרה. עד עתה היה ידוע שלעבור טיפול בלייזר מחייב לגשת לקליניקה רפואית ולהיפגש עם רופא מומחה. אך כיום, לא צריך לגשת לקליניקה רפואית לעבור טיפול כזה, ניתן לרכוש ערכה ביתית, שבאמצעותה אפשר להסיר שיער מכל חלק בגוף בטיפול פשוט וקל. הערכות הביתיות הללו אינן זולות אך הן לבטח לא יקרות כמו הטיפול בקליניקות, ואין ספק שיעילותן מצדיקה את המחיר.

הערכה הביתית להסרת שיער בלייזר מותאמת למגוון של צרכים. כך ניתן למצוא את הערכה המתאימה ביותר עבורך, ולדאוג שיתקבלו התוצאות הטובות ביותר באזור הגוף שבו תרצו לטפל. ניתן אף לרכוש ערכות שמתאימות להסרת שיער מהפנים.

מוצרים רבים להסרת שיער בבית, מגיעים עם תרופות כלשהן לסיוע במהלך הטיפול. מדובר בתרופה שמכילה חומר המונע צמיחה מחדש של השיער. תכשיר זה הינו נפוץ בקרב שיטות רבות להסרת שיער שקיימות היום בשוק.