תופעת הלוואי השכיחה ביותר כשמסירים שיער בלייזר

שיער מיותר, בקרב נשים וגברים כאחד יכולה להיות תופעה מביכה מאוד שכולם היו רוצים להיפטר ממנה. לאחר שעשיתם סקר קצר על השיטות השונות להסרת שיער והגעתם למסקנה שהסרת שיער בלייזר הוא הפתרון עבורכם חשוב שתדעו כי כמו לכל הליך רפואי גם להסרת שיער בלייזר יכולות להיות תופעות לוואי. המאמר מביא את תופעות הלוואי השכיחות ביותר:

  • נזק לטווח ארוך לעור: השאלה הגדולה היא האם נדרם נזק אורך טווח לעור כתוצאה מהסרת שיער בלייזר. התשובה היא- כן , אבל הנזק הוא קטן ביותר. לכן חשוב להקפיד לטפל במכון שיודע את העבודה שלו ושמשתמש במכשירים בעלי תו תקן.
  • פיגמנטציה: פיגמנטציה יכולה לקרות כאשר לפני או אחרי הטיפול בלייזר האדם המטופל נחשף לשמש. חשוב לשמור על חשיפה מינימאלית ככל האפשר על מנת להימנע מתופעת לוואי זו.
  • גירוי בעור: העור שבאזור המטופל יכול להיות דמומי ומעט חם כתוצאה מפגיעה ישירה של קרן הלייזר על העור. הקרן החמה יוצרת אדמומית קלה על עור שאמורה לעבור לאחר כמה שעות מן הטיפול אך יכול להיות שהיא תגרום לגירוי בעור לטווח ארוך.
  • כאב: טיפול הלייזר עלול לגרום לכאב או אי נוחות בזמן הטיפול. מספר אנשים מצומצם חש בכאב לאחר הטיפול ואז יש להיוועץ ברופא. אם בזמן הטיפול כואב לך מאוד אתה יכול למרוח לפני כן משחה שמטשטשת את האזור המטופל. ואם גם זה לא עוזר אתה מוזמן לבקש מהמטפל להוריד את עוצמת הלייזר.

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר