שימוש בקרם להסרת שיער

 

 

אחת מן הבעיות הגדולות שלנו בתור בני אדם היא צמיחה של שיער במקומות לא רצויים בגוף. אנחנו מנסים לפתור את הבעיה הזו על ידי גילוח, מריטה, שעווה ואפילו תלישה עם האצבעות שלנו. כל אלה יכולים לצרוך מאיתנו זמן רב. בנוסף לכך, זה לא נעים להסתובב עם קבוצת שיערות מיותרת כאשר אתה נצפה בציבור וזה יכול להיות מביך מאוד. המאמר הזה יבחן את האפשרות להשתמש בקרם להסרת שיער, על יתרונותיו וחסרונותיו.

האם אין זה יכול להיות נפלא אם השיער שלך היה יכול לנשור ממך מבלי שתצטרך לעשות דבר בעניין? ובכן- הדבר יכול לקרות. קרם להסרת שיער הוא אפשרות טובה. את הקרם עליך למרוח באזור הרצוי ממנו תרצה להסיר שיער והשיער פשוט ינשור מן האזור. נשמע כמו מטה קסמים נכון? ובכן, לא ממש. למרות שהתכשיר הזה עובד נהדר ישנם מספר דברים שעליך לשקול לפני שתשתמש בו.

התכשירים הלוו, על סוגיהם השונים, מכילים כימיקלים שגורמים לשיער להישבר ולנשור. זה אומר, שלאנשים בעלי עור רגיש עלולים להופיע גירויים שונים שיצרבו את העור ויעשו בו כוויות. נדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להימנע מהשפעה כזו היא לנסות את הקרם על אזור קטן בגופך, לראות כיצד העור מגיב ובמידה והעור מגיב בצורה טובה להמשיך בטיפול המלא. חשוב לחכות כרבע שעה מרגע מריחת הקרם כדי להבחין האם העור אכן מגורה או לא.

ישנן מספר חברות שמספקות קרמים כאלה להסרת שיער. אתם יכולים למצוא אותם במרכולים הגדולים, בבתי המרקחת או אפילו באינטרנט. המחירים שונים ממוצר למוצר ואתם תוכלו לבחור את המוצר שמתאים לכם מבחינת מחיר. ישנם אנשים דיווחו כי חלק מהתכשירים גרמו להם לכוויות בעור וחלק לא גרמו לשום תופעה. חשוב לבחון את רגישות העור לקרם לפני שימוש בו על חלק רחב.

אף על פי שהשערה כולה נופלת בעת הסרת הקרם היא עדיין לא יוצאת מן השורש. לכן, שימוש בקרם הוא בעל אותה השפעה כמו גילוח השיער. אתה תצטרך לשוב ולטפל בקרם בכל כמה ימים כדי להשיג תוצאה טובה.

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום