שיטות להסרת שיער באזורים שונים בגוף

ישנן שיטות רבות ומגוונות להסרת שיער. אבל שיטה שעשויה להתאים לאדם אחד, עשויה שלא להתאים לאחר, ישנם אנשים שצריכים טיפול עדין יותר, בעוד שאחרים יזדקקו לטיפול יותר קשה. החל מגילוח וכלה בשעווה, להלן נציג אלו שיטות להסרת שיער מתאימות לאילו חלקים בגוף.

רגליים

ישנן שיטות רבות להסרת שיער ברגליים, לכן אולי כדי לנסות כמה מהן ואז לבחור את זו שהכי מתאימה לכם. גילוח רטוב הינה השיטה הפופולארית ביותר, כיוון שהיא קלה ומספקת תחושה נעימה, בעוד שמכשיר גילוח חשמלי מתאים לטיפול זריז במידה שאתם קצרים בזמן. נשים רבות מעדיפות להסיר שיער ברגליים באמצעות שעווה, מכיוון שהתוצאה היא רגליים חלקות לאורך זמן. טיפול חשמלי להסרת שיער דומה לטיפול בשעווה, בעוד שהשימוש בקרמים להסרת שיער ממיס את השיער מהשורש, ודומה לשיטה של גילוח רטוב.

בית השחי

נדמה שהכי כדאי זה להשתמש בקרמים להסרת שיער בבית השחי, כיוון שמדובר באזור קטן יחסית עם מעט שיער. גם גילוח רטוב יכול להוביל לתוצאות מספקות, וכמובן שניתן תמיד להשתמש בגילוח חשמלי על מנת לחסוך בזמן.

אזור הביקיני

מכיוון שמדובר באזור מאוד רגיש, כדאי לחשוב טוב על איזו שיטה אתן מעדיפות. השיטה היעילה ביותר לאזור הביקיני היא שעווה, שמסירה את השיער מהשורש ובכך מקנה תחושה נעימה וחלקה. בעוד שטיפול בשעווה יכול להיות כואב בהתחלה, ככל שמתמידים בשיטת הטיפול הזו, כך יהיה פחות כואב. במידה ומעוניינים בתוצאות מהירות, כדאי להתגלח במים, אבל כדאי להימנע מגילוח חוזר של אותו אזור, ולהקפיד על השימוש בקרם גילוח למנוע גירוי של העור. ניתן כמובן להשתמש במספריים קטנות לצרכי תיקונים נוספים במידת הצורך.

גבות

מרבית הנשים משתמשות בפינצטה למריטת שיער בגבות, שכן מדובר בשיטה הקלה, המהירה, והמדויקת ביותר. במידה ורוצים לקצץ באורך הגבות, או להסיר שערות בולטות, ניתן להשתמש במספריים קטנות. יש נשים שבוחרות להסיר שיער בגבות באמצעות שעווה, אך למרות שמדובר בתוצאות לזמן רב יותר, מדובר בטיפול פחות מדויק מאשר בפינצטה. ניתן אולי לעשות שעווה בין הגבות, ואז לתקן או לשפץ באמצעות פינצטה.

 

 

 

שיטות להסרת שיער באזורים שונים בגוף

עובדות חשובות על קרמים להסרת שיער

מציאת השיטה הטובה ביותר להסרת שיער

איך עובד טיפול בלייזר להסרת שיער?

הסרת שיער בלייזר מספקת תוצאות שאפשר לראות