קרמים ותחליבים להסרת שיער

 

מה לעשות, לא כולנו נולדנו עם רגליי דוגמנות. יחד עם זאת, כולנו רוצים להיראות כמו דוגמנים, במיוחד בקיץ כאשר אנו חשופים ונראים לעיני כל. להלן כמה עצות וטיפים שעובדים, על מנת שתוכלו גם כן ליהנות מרגליים יפות תוך זמן קצר.

קודם כל, חובה להסיר שערות. אין דבר שנראה רע יותר מרגליים שעירות, וישנן כמה שיטות בסיסיות להסרת שיער ברגליים.

השיטה הראשונה היא על ידי שימוש בקרמים ותחליבים שונים. ישנם כמה קרמים המכילים חומר להסרת שיער, אשר ניתן למצוא בבתי המרקחת ובחנויות השונות. קרמים אלו מכילים חומר שנועד להסיר שיער לא רצוי מהגוף.

כיצד זה עובד? החומר המדובר מכיל כימיקלים מיוחדים שמגיבים במגע עם השיער, כך שהחומר מפרק את השערה. כך השיער מוסר ביעילות, וגם כאשר הוא גדל חזרה, הוא גדל בצורה רכה יותר, ולא מדובר בשיער גס ומחוספס, כמו שצומח לאחר גילוח.

כל שיער גדל בצורה שונה, ותלוי בכמה השיער מחוספס, הקרם לוקח בין עשר עד עשרים דקות עד שהוא מתחיל לעבוד ולמוסס את השיער. לאחר שהשיער התמוסס, ניתן לשטוף את העור. לרוב, הפעמים הראשונות לא עוברות בצורה חלקה לגמרי, ונותרות שיערות שמסרבות להתמוסס מהחומר. ישנם גם אנשים שסובלים מתופעות לוואי כשהם באים במגע עם החומר, וכך נוצר גירוי על העור, שלוקח כמה ימים עד שהוא עובר.

טיפול הסרה של דפלציה מסיר שיער שנמצא על העור. בטיפול אפילציה, כמו בשעווה, או מריטה, מדובר בהסרת שיער מתחת לעור, והסרה של זקיקי השיער מהשורש.

לאחר השימוש בתכשירי דפלציה, העור ירגיש רך ונעים. דפלציה זה למעשה טיפול שמשיל או מקלף תאי עור מתים. לאחר הטיפול בדפלציה, והסרת תאי העור המתים, שהם מחוספסים למגע, העור נותר רך ונעים למגע.

תכשירי דפלציה רבים אף מוסיפים קרם לחות, או שמן זית, או אלו וורה, מה שמוסיף לתחושת הרכות של העור לאחר הטיפול.

טיפול באמצעות תכשירי דפלציה מסיר שיער לזמן רב יותר מאשר גילוח. לחומר הכימי מתלווה לעתים ריח שישנם אנשים שלא אוהבים אותו, לכן חשוב לבחון קודם את התכשירים הללו ולראות כיצד עורכם מגיב, וחשוב להקפיד לא למרוח את החומר יותר זמן משמומלץ.

 

 

מהי שיטת הסרת השיער הטובה ביותר?
קרמים ותחליבים להסרת שיער
כל מה שצריך לדעת על שעווה ברזילאית
הסרת שיער זקן ושיער אוזניים בלייזר, זה אפשרי בכלל?
הסרת שיער בלייזר – טיפים לפני ואחרי