מציאת השיטה הטובה ביותר להסרת שיער

זוהי עובדה שמספר רב של גברים ונשים, סובלים משיער גוף לא מחמיא, שיכול מאוד להפריע להתנהלות היומיות שלהם. נשאלת השאלה, מהי השיטה הטובה ביותר להסרת השיער.

נדמה, שהבעיה היא משמעותית יותר כשמדובר בנשים. גברים רבים מודאגים בעיקר משיער רב בחזה או בגב, מחשש שיראו כמו "גורילות". עבור נשים, ישנו חשש משיער בשפה העליונה, בבית השחי, ברגליים וכן הלאה והלאה. יחד עם זאת, החיפוש אחר שיטה יעילה להסרת שיער, נוגעות לכולם, וצריך למצוא דרך להתמודד עם הסוגיה בצורה הטובה ביותר.

איך מתמודדים עם שיער לא רצוי

ישנן כמה דרכים להתמודד עם שיער לא רצוי, כמו טיפול בלייזר, גילוח, שעווה, והשיטה הנפוצה של קרמים להסרת שיער. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות ששווה לבחון. נתחיל עם השיטה המקובלת של גילוח.

גילוח

גילוח היא שיטה זולה, שניתן כמובן לעשות בנוחות של הבית. ניתן להשתמש במכשיר גילוח חשמלי, או בסכין הגילוח הקונבנציונאלית. הבעיה עם גילוח, היא שלמרות שמדובר בטיפול זול, זה עלול להוביל לגירוי של העור, גירודים, ובליטות. כמו כן, גילוח לא מסיר את השיער מהשורש, ולכן השיער צומח חזרה ותוך זמן קצר.

שעווה

גם שעווה הוא טיפול יחסית זול, אך מדובר בטיפול מאוד כואב. העובדה היא שהטיפול כרוך בתלישה של שערות מהשורש. היתרון בטיפול זה הוא שמדובר בתוצאות לאורך זמן, והשיער לא צומח ישר חזרה כמו בגילוח, אבל בהחלט תיתכן אדמומיות בעור לאחר הטיפול.

טיפול בלייזר

לעומת שאר השיטות, הטיפול בלייזר מספק תוצאות שהן לצמיתות. החיסרון הוא שעל מנת להשיג את התוצאות הללו לאורך זמן, צריך לעבור כמה טיפולים, שבדרך כלל הם מאוד יקרים עבור מרבית האנשים. כמו כן, לאנשים עם עור כהה יש סכנה שהטיפול ישאיר להם צלקות בעור.

קרמים להסרת שיער

קרמים להסרת שיער פועלים לפירוק השערות, וכך להסרתם. תהליך זה אורך בדרך כלל בין חמש לעשר דקות, וברגע שהקרם סיים לעשות את שלו, ניתן לנקות את האזור באמצעות מטלית לחה, וליהנות מעור חלק, נעים וחסר שיער. קרמים אלו מסירים את השיער היישר מהשורש, ויתרון נוסף הוא שהם מכילים גם חומר לחות, מה שמותיר את העור עם תחושה נעימה ורכה.

 

 

 

 

 

 

שיטות להסרת שיער באזורים שונים בגוף

עובדות חשובות על קרמים להסרת שיער

מציאת השיטה הטובה ביותר להסרת שיער

איך עובד טיפול בלייזר להסרת שיער?

הסרת שיער בלייזר מספקת תוצאות שאפשר לראות