מה כולל טיפול להסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר הינו טיפול שבו מוסר שיער לא רצוי מהגוף באמצעות קרן לייזר. בניגוד לשיטות המקובלות יותר להסרת שיער כמו שעווה, גילוח, ומריטה, הסרת שיער בלייזר מספקת פתרון שהוא לצמיתות. כל מה שצריך, הוא למצוא מומחה, וקליניקה באזור המגורים שלכם, שיתאים לכם.

הטיפול בלייזר משתמש כאמור בקרן לייזר להסרת השיער בצורה בטוחה מאזור בגוף. ברגע שקרן הלייזר פוגעת בשיער, אין סיכוי שיצמח שוב. לפני תחילת הטיפול, מומחה יבחן את כל הפרמטרים הנדרשים לטיפול מוצלח ובטוח, כמו למשל הגודל, עומק, ומיקום זקיקי השיער. הטיפול נעשה בידי מומחה מקצועי, שמאומן להפעיל שיטת טיפול בלייזר – וחשוב להקפיד שאכן הקליניקה שאתם מטופלים בה מתנהלת בידי מומחים מוסמכים.

הסרת שיער בלייזר הינו טיפול שמתאים גם לגברים וגם לנשים. ניתן להסיר שיער בגבות, בשפתיים, בסנטר, באוזניים, בכתפיים, בבטן, באזור המפשעה, באחוריים, בפנים, בצוואר, בחזרה, ברגליים, ואף בכפות הרגליים. ככל שצבע העור בהיר יותר, והשיער כהה יותר, כך הטיפול יעיל יותר. כלומר, ככל שישנו קונטרסט שחור/לבן בין צבע העור לשיער, כך התוצאות הן טובות יותר, וזו הסיבה שטיפול זה אינו יעיל במיוחד עבור אנשים שזופים.

ישנם טיפולים שונים להסרת שיער בלייזר שמותאמים לסוג העור. לכל אחד יש עור שונה, ולכן הדבר מצריך טיפול מעט שונה, ושימוש בקרן הלייזר המתאימה. לעור כהה יותר מתאימה קרן לייזר מסוג אחד, ולעור בהיר יותר קרן מסוג אחר. טיפול בלייזר נועד לפגוע בפיגמנטים כהים, לכן ייתכנו כוויות או שינוי פיגמנטים בעור כהה. יחד עם זאת, ישנם קרני לייזר מיוחדים לעור כהה, שאמורים למנוע תקלות כאלו, לכן ודאו עם המומחה שלכם מה הטיפול הנכון ביותר עבורכם.

חיפוש אחר קליניקה יכול להיות מאיים. הדרך הטובה ביותר לחפש, היא לשים לב למוניטין של המומחה, ולתעודות ההסמכה שלו
.

 

קרמים להסרת שיער בזמן קצר
להתכונן לחופשה בים עם קרם להסרת שיער
הסרת שיער ביקיני
הסרת שיער בלייזר
מה כולל טיפול להסרת שיער בלייזר?