מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר?   

 

במידה ואתה שוקל להתחיל בטיפול הסרת שיער בלייזר בוודאי צצות בראשך שאלות רבות אודות הטיפול והתהליך שלו. זה נורמאלי להיות הססן לגבי טיפול הלייזר. בוודאי אינך יודע כיצד יראה הטיפול ומהו התהליך שעליך לצפות לו. אל נא תיתן לחששות האלו למנוע ממך מלהתחיל בטיפול. הנה כמה עובדות שכדאי שתדע לפני שאתה מתחיל בטיפול:

  • הסרת שיער בלייזר הינה שיטה בטוחה ומומלצת על ידי מומחים מתחום הקוסמטיקה והרפואה הממליצים עליה כשיטה להסרת שיער , או כמעט .
  • עבור מרבית האנשים טיפול הסרת שיער בלייזר הינו טיפול קבוע, שבו השיער מוסר אך לחלק מהאנשים השיער שב וצומח מעט לאחר הטיפול.
  • כאמור, לחלק מן האנשים צומח השיער לאחר טיפול הלייזר. הדבר קורה מכיוון שקרן הלייזר הורסת את שורש השערה על ידי כך שהיא מזהה את פיגמנט הצבע של השערה. לעיתים השורש אינו נהרס כליל והשערה שבה לצמוח. במקרה כזה היא תצמח דקה יותר ובאופן דליל יותר.
  • הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטה טובה מאוד כאשר מדובר באזורים רחבים בגוף. אתה כבר יודע כמה כואב זה להשתמש בשעווה או קרמים כימיקלים באזור החזה או הגב ולכן עדיף להשתמש בלייזר להסרת שיער מיותר באזורים אלו, שיטה שאינה כרוכה בכאבים. במידה ואתה מעוניין להסיר שיער מן הגב או מהרגליים או אזורים רחבים אחרים כל שתצטרך הוא לעבור מספר טיפולי לייזר אחת לכמה חודשים ולהבטיח ששיער לא ישוב לצמוח באזורים אלו.
  • לייזר אינו פועל באופן אפקטיבי על עור שזוף. לפני שתתחיל בטיפול הלייזר עליך לוודא כי עורך אינו שזוף.
  • הסרת שיער בלייזר אפקטיבית יותר כאשר השיער קצר מכיוון שכך קרן הלייזר מזהה בקלות את פיגמנט השערה. לעיתים יאמר לך הרופא לגלח את שערותיך ביום הטיפול כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי יותר.

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר