מהם הצדדים החיובים של הסרת שיער בלייזר וגם מה הם הסיכונים

 

אם אתה מעוניין להיפטר משיער מיותר שיש לך על הגוף כדאי מאוד שתבדוק את טיפולי הסרת שיער בלייזר. בטיפול זה קרן לייזר חמה תשרוף את שורשי השערה שלך כדי למנוע מהשערה לשוב ולצמוח. חשוב שתדע את האיכויות של טיפול הלייזר כמו גם את הסיכונים שכרוכים בתהליך זה.

הדבר הנהדר ביותר אולי שטיפול הסרת שיער בלייזר מציע הוא הסרה של שיער מיותר מכל חלקי הגוף. אין כמעט אזור שאינו יכול להיות מטופל בלייזר: ידיים, רגליים, חזה, גב, פנים ועוד…

הסרת שיער בלייזר נחשבת לטיפול לטווח ארוך מכיוון שהיא הורסת את השורש של השערה. לכן, אם עד עכשיו התעסקת במשך שנים להיפטר שוב ושוב מהשיער המיותר תוכל לנוח כמה שנים עד אם וכאשר תחזור השערה לצמוח. עבור הרבה מן האנשים זהו טיפול שמחזיק לכל החיים.

בין טיפול לטיפול יעברו כשמונה שבועות ולכן לא תצטרך להיות עסוק כל העת בהסרת השיער. בדרך כלל נדרשים כעשרה טיפולים על מנת להיפטר מכל השיער. לאחר הטיפול עצמו תוכל לשוב לשגרת חייך כאילו כלום לא קרה ולכן טיפולים אלו גמישים כל כך ואינם מגבילים אותך.

עם זאת, יש מספר סיכונים שצריך לקחת בחשבון. אנשים עם עור בהיר ושיער כהה יוכלו לזכות בטיפול הטוב ביותר. חשוב שתוודא כי צבע העור שלך מתאים לטיפול הלייזר. במידה והוא לא, הימנע מטיפול אחרת אתה עלול לחטוף כוויות. הכוויות נגרמות מכיוון שקרו הלייזר לא יודעת להבחין בין נקודת פיגמנט של שערה ובין נקודת פיגמנט של העור.

וודא כי קרן הלייזר אינה שורפת לך את העור ואם אתה מרגיש שהטיפול כואב מידי שתף את המטפל שלך. את עוצמת הקרן אפשר להחליש במידה והעור שלך רגיש מידי.

 

 

להיפטר משיערות השפה העליונה
שבעה טיפים להסרת שיער בלייזר
שאלות ותשובות שכיחות אודות הסרת שיער בשעווה
מהם הצדדים החיובים של הסרת שיער בלייזר וגם מה הם הסיכונים
הסרת שיער באמצעות סוכר כל מה שרצית לדעת
הסוד שמאחורי השיטות הטבעיות להסרת שיער
האם הסרת שיער בלייזר בטוחה
10 סיבות מדוע אתה כן רוצה טיפול של הסרת שיער בלייזר
העלה את הביטחון העצמי שלך באמצעות הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר בשיטת ה SHR