מבצעים! פרופורציה- הסרת שיער בלייזר

רשת מרפאות פרופורציה נוסדה בשנת 1988 והיא הרשת הראשונה, הוותיקה ובעלת הניסיון הקולקטיבי הרב ביותר בישראל בתחום הסרות שיער בלייזר, ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

מחלקת הסרת השיער בלייזר הוקמה בפרופורציה בשנת 1997, ומאז מובילה את התחום בישראל. הטיפולים מבוצעים על ידי צוות רפואי מיומן, כאשר כל מטופל עובר אבחון של העור והתאמה לטיפול.
פרופורציה משתמשת אך ורק בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת והיעילה ביותר.

הטיפולים ברשת מתבצעים באופן בלעדי במכשיר "לייטשיר" (LightSheer), הנחשב ל"רולס-רויס" של מכשירי הסרת השיער. הלייטשייר פועל באמצעות טכנולוגיית לייזר עוצמתית. בניגוד למכשירים אחרים, הלייטשייר פועל על כל גווני העור באופן אחיד ומאפשר התאמה של עוצמת קרן הלייזר לגוון העור. כמו כן, קיים בו מנגנון קירור להקלה והרגעה של העור.

הלייטשייר הוכח כיעיל והאפקטיבי ביותר במשך עשרות שנים, נבדק ואושר ע"י ה- FDA האמריקאי, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

חשוב לזכור כי מכשיר הלייזר הינו מכשיר רפואי הדורש ידע ומיומנות הפעלה ועל כן צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן. טרם הטיפול נדרשת בדיקת התאמה, בה יאובחן האזור המטופל ויעניק חשיבות לגורמים כגון צבע ועובי השערה וגוון העור. בדיקת ההתאמה הינה מרכיב חשוב עבור תוצאות אופטימליות ומניעת תופעות לוואי.

 

הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעת באמצעות סדרה של עד 12 טיפולים, כאשר אצל מרבית האנשים, ניתן להגיע ליעילות המקסימלית לאחר 6-8 טיפולים.

 

סניפים-

סניף פרופורציה תל אביב

סניף פרופורציה ירושלים

סניף פרופורציה חיפה-קריות

סניף פרופורציה ראשון לציון

סניף פרופורציה עפולה

סניף פרופורציה נתניה

סניף פרופורציה השרון

סניף פרופורציה פתח תקווה

סניף פרופורציה רחובות