למה לבחור בהסרת שיער בלייזר?  

ישנם אנשים שנולדו עם עור חלק באופן טבעי. אולם, מדובר במיעוט קטן מהאוכלוסייה. לרוע המזל, רובינו מתמודדים רוב חיינו עם שיער בלתי-רצוי באזורים שונים בגוף כגון הפנים, הצוואר, זרועות, חזה, גב ורגליים. לא מדובר באסון שיהרוס את חייכם, אבל שיער מיותר בהחלט מספיק כדי לגרום לרוב הנשים לחוש חסרות בטחון במידת מה לגבי גופן.

אם גם לך יש בעיה כזו, אם מצאת את עצמך במבוכה בחוף הים או סתם בחוסר-רצון כללי ללבוש מכנסיים קצרים בגלל הגידולים הטרופיים שמתחת- אל דאגה.

ישנו תהליך בשם "הסרת שיער בלייזר", אשר פותח בדיוק בשביל אנשים כמוך. בזכות הטיפול הזה, יש היום פתרון טוב באמת לשיער בלתי רצוי.

בואו נבין רגע מה זה בעצם "הסרת שיער בלייזר".

מדובר בהליך רפואי הכולל החדרה של קרן לייזר לשכבות התחתונות של העור. ההליך מוכר ומקובל בקהילה הרפואית, ובהנחה שהקפדת על מכון אחראי ומטפל מנוסה, נחשב לבטוח מאוד.

זכרו תמיד שזקיקי שיער רבים נהרסים בטיפול, אולם חדשים תמיד יווצרו. ישנה הטעייה גדולה מאוד בשוק הסרת השיער- לעולם אל תבטחו באדם המבטיח לכם חיסול טוטלי של כל השיער באזור המטופל. שיער יצמח לאורך הזמן, אך הוא יהיה דק, בהיר ודליל הרבה יותר.

אז איך הלייזר פועל?

בדרך כלל, מכשיר הלייזר פולט גל של אור מרוכז. האור מכוון כך שהוא תוקף את המלנין הנמצא בשורש השערה. השערה נהרסת בשל החום המרוכז של הלייזר, ונושרת.

לפני תחילת הטיפול מורח המטפל ג'ל או קרם על עור האזור המטופל, כך שהמכשיר מכוון אך ורק לשער עצמו ואינו פוגע בעור.

משך הטיפול קצר מאוד- בדרך כלל לא יותר מחצי שעה לאזור בינוני. את הטיפולים מבצעים במרווחים של 4-16 שבועות. קחו בחשבון שאחרי כל טיפול השיער צומח לאט יותר, ולכן המרווחים בין הטיפולים יגדלו.

טיפול הלייזר הוא, אם כן, יעיל מאוד. הבעיה היחידה היא המחיר- הטיפולים יכולים להיות יקרים, וההתחייבות הכספית עלולה להיות יותר ממה שהאדם הממוצע רוצה או יכול לשלם. כדאי לבצע מחקר מקיף, ולגלות איזה מכון מציע את העסקה הטובה ביותר.

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים