למה הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר היא משהו שכדאי לקחת ברצינות אם אתם רוצים להיפטר משיער הגדל על הפנים שלכם, על הרגליים, או על הגב. המחקרים עדיין לא מספיק מקיפים, אך הם מצביעים בבירור על כך כי ניתן לצפות לירידה משמעותית בצמיחת השיער. מערכת הסרת השיער בלייזר משתמשת באור כדי לשנות את האופן שבו זקיק שיער מתנהג. כתוצאה מהשינויים בזקיקי השיער, צמיחת השיער תיפסק, וכך תופחת כמות השיער הגדלה על הגב, על הרגליים, או על הצוואר.

הסרת שיער בלייזר לא תעבוד באפקטיביות הגבוהה ביותר אם שערך הוא בהיר, כמו בלונדיני או ג'ינג'י, או על שיער בצבע אפור. ישנן תוצאות לטווח ארוך, אם כי לא יכולה להיות, כאמור, וודאות ממשית כי להליך יש שימוש רק בשנים האחרונות.

עבור אלו בעלי עור כהה- אם מפאת שיזוף, אם באופן טבעי או אם בשל פתרונות צביעה למיניהם- יידרשו לדבר עם יועץ לגבי זה.

על מנת שהלייזר לא יצרוב או יכווה את העור בצורה כלשהי, מומלץ לקבל ייעוץ לפני כן. זה ייתן לך את ההחלטה המושכלת ביותר. אם אתה שוקל להשתמש בהסרת שיער בלייזר שלא דרך רופא בעל רישיון, אתה עשוי לגלות כי צבע העור עלול להשתנות, והשיער לא ייעלם לחלוטין. מספר טיפולים נדרשים עבור כל מערכת הסרת שיער בלייזר על מנת לתת לך את ההשפעות הכוללות הטובות ביותר של עצירת צמיחת השיער.

היזהרו מאנשים המצהירים כי התהליך הוא ללא כאב לחלוטין.
כמו כן, אין טיפול לייזר אשר יציג תוצאות של 100% הצלחה כבר מהטיפול הראשון. טיפולים חוזרים ונשנים לאורך תקופה ארוכה הם הפתרון הטוב ביותר, והיחיד, לשיער גוף בלתי רצוי.

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת