להתכונן לחופשה בים עם קרם להסרת שיער

בין אם תודו בכך או לא, הים הוא מקום שבו נשים רבות נהנות מלהציג את גופן היפה, ולהשתזף תחת השמש. ייתכן שפעילות נשים ייקראו להתייחסות כזו כהחפצה של האישה, אבל לבישת בגדים ארוכים, ומכנסיים בים לא הולמים בדיוק את המקום והאירוע.

במידה ואת מתכננת ללבוש ביקיני סקסי בפעם הבאה שתבקרי בים, כדאי להקפיד להסיר שיערות לא רצויות. המשמעות היא כמובן הסרת שיער בקו הביקיני. ייתכן שלא מדובר בנושא שמטריד אותך כל כך ביום יום כשאת לובשת מכנסיים ונמצאת במשרד, אך בבואך לים, מדובר בנושא חשוב שמחייב התייחסות. ישנם כמובן מספר אופציות לטפל בשערות ביקיני, כמו למשל שעווה, סכיני גילוח וקרמים להסרת שיער.

אחת השיטות המקובלות ביותר להסרת שיער, היא שיטת השעווה הברזילאית. שיטה זו עלולה להכאיב, מכיוון ששיער באזור הביקיני הינו עבה יותר. במידה וחווית כבר טיפול להסרת שיער בשעווה בעבר, על הרגליים, או בבית השחי, תדעי שטיפול באזור הביקיני עלול לכאוב יותר מאשר באזור הרגליים. ניתן להשתמש בקוביות קרח לקירור האזור לפני הטיפול, אבל הכאב צפוי להגיע גם אחרי הטיפול כשתרד השפעת הקרח.

שיטה נוספת להסרת שיער, שנחשבת לנטולת כאב, היא שימוש בסכין גילוח. מדובר בטיפול שאינו כואב, ואף זול הרבה יותר מטיפול שעווה ברזילאית. יחד עם זאת, הדאגה הגדולה ביותר של אנשים ביחס לשימוש בסכיני גילוח, היא שנוצרות בליטות בעור, או שריטות, ולעתים אף מתכהה צבע העור באזור. אלו כמובן השפעות לוואי שאינן רצויות, ובטח שאינן שוות את החיסכון של כמה דולרים.

לכן, כדאי לנסות קרמים להסרת שיער במקום השיטות האחרות. מדובר בשיטה שהיא נטולת כאב, ואף זולה יותר משעווה. כמובן, שניתן לבצע את הטיפול מהבית, בפרטיות האמבטיה שלכן. במידה ואתן מתלבטות, או חוששות מטיפול שעווה ברזילאית, נסו את הקרמים להסרת שיער, ודאו כמובן שהסוג שאותו תרכשו מותאם לאזור הביקיני, או כל אזור אחר בגוף שתרצו לטפל בו.

בדרך כלל, טיפול באמצעות קרמים מחזיק מעמד בין שבועיים לחודש ימים. ניתן לבלות שבוע שלם בים, מבלי לדאוג לגבי שערות לא רצויות. לכן, ותרו על האלטרנטיבות הלא נעימות של סכיני גילוח ושעווה, ועברו לקרמים להסרת שיער על מנת ליהנות מעור חלק ונעים בשארית החופשה שלכן.

 

 

 

קרמים להסרת שיער בזמן קצר
להתכונן לחופשה בים עם קרם להסרת שיער
הסרת שיער ביקיני
הסרת שיער בלייזר
מה כולל טיפול להסרת שיער בלייזר?