כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בלייזר

 

מערכות להסרת שיער בלייזר מחולקות בדרך כלל לשני סוגים: קרן לייזר אינטנסיבית, ולייזר מסורתית להסרת שיער. בסופו של דבר, הבחירה בסוג הטיפול תהיה החלטה שלכם, ובהתאם לרצונות שלכם. קרן הלייזר האינטנסיבית היא מודרנית יותר, וישנם כאלו שיאמרו שמדובר בגרסא המתקדמת יותר של הטיפול המסורתי. יחד עם זאת בשתי השיטות מדובר בשימוש בקרן לייזר להסרת שיער, ולכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.
טיפול להסרת שיער בלייזר מסורתי מכוון לפגיעה בשערה בודדת, מה שעשוי להפוך את הטיפול לארוך, וצורך זמן רב, במיוחד כאשר רוצים לטפל באזור גדל המכיל שיער רב. מסיבה זו, קרני הלייזר האינטנסיביים היו להיט בתקופה שנכנסו לשוק, למרות שקרן לייזר זו אינה יכולה לפגוע באותה רמת דיוק של הקרן המסורתית. כמובן, שבקרן הלייזר האינטנסיבית ניתן לפגוע באזור גדול יותר בגוף, ולהסיר שיער רב יותר בטיפול בודד, מה שכמובן מזרז את הטיפול, ולעתים אף חוסך בהוצאות.
שתי השיטות פועלות כך שקרן הלייזר תפגע בזקיקי השיער שמתחת לעור, מה שינטרל את יכולות צמיחת השיער, וימנע ממנו לצמוח חזרה באותו אזור פגוע. מכיוון שקרן הלייזר יכולה לזהות רק פיגמנטים כהים, המטופלים האידיאלים עבור השיטה המסורתית, וגם בשיטה המודרנית, הם אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה.
שתי השיטות נחשבות בטוחות ולא פולשניות. זו הסיבה שאנשים רבים בוחרים בשיטה זו, במידה ויכולים להרשות לעצמם לעמוד בעלויות הטיפול. יחד עם זאת, הטיפול יכול להיות לא בטוח אם מי שמתפעל את הלייזר איננו מומחה בתחום. חשוב להקפיד על בחירת רופא מומחה שיבצע את הטיפול, אחרת עלולות להיות לכך השלכות מסוכנות.
לכן, בבואכם לבחור בשיטה להסרת שיער בלייזר, דעו על ההבדלים בין הטיפולים השונים, והקפידו לגשת לקליניקות ומטפלים בעלי מוניטין בתחום. כך תוכלו ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, ולהסיר את כל השיער הלא רצוי בגופכם לשביעות רצונכם.