כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר 

 

לא משנה אם אתה מתכנן טיפול הסרת שיער בלייזר במכון מסודר המורשה להסרת שיער בלייזר או אם אתה מתכוון לקנות מכשיר ביתי בעזרתו תוכל להיפטר מהשיער, כדאי שתוודא שלא תהיה חשוף לשמש לאחר הטיפול לפחות שבועיים לפני הטיפול ושבועיים לאחר הטיפול.

במקרים רבים אתה לא תרצה להיחשף לשמש בכל מקרה וכדאי שתוכל להגן על עורך באמצעות בגדים. אך רק למקרה ששיזוף הוא בעיניך פעולה רצויה הנה כמה דברים שעליך לדעת לפני כן.

  • שיזוף הופך את עורך לרגיש יותר: אתה בוודאי יודע כיצד העור שלך מגיב כאשר אתה נשרף בשמש וכמה כואבת הכוויה. אתה בהחלט לא מעוניין להרגיש את קרן הלייזר החמה על כווית שמש. אפילו אם נדמה לך שמעט שיזוף הוא דבר בריא, עליך לדעת שאפילו שיזוף קל יכול לגרום לך לבעיות עור קשות. הצבע שהעור מקבל בעקבות השיזוף הוא תגובת העור לנזק שהשמש עושה לו. טיפול הסרת שיער בלייזר יגרום לעור שלך להיות מעט מגורה בכל מקרה וכדאי שלא תוסיף על כך גם שיזוף שיגביר את הכאב ואי הנוחות. כל מכון הסרת שיער בלייזר אליו תלך חייב לסרב לטפל בך במידה ונחשפת לשמש. במידה והמכון שהלכת אליו אינו מסרב טפל בך הדבר עלול להעיד על רמת המקצועיות שלו- עדיף שתחפש מכון אחר.
  • שיזוף מוריד את האפקטיביות של קרן הלייזר: קרן הלייזר מזהה פיגמנטים כהים- היא מזהה את השערות הכהות ופוגעת בהן בעוד האזור מסביב להן נשאר בריא. ככל שעורך יהיה כהה יותר כך לקרן הלייזר יהיה קשה יותר להבחין בין שיערה ובין העור הבריא וכך חלק מהאנרגיה של קרן הלייזר תושקע כלל באזור הבריא ופחות אנרגיה תמוקד בשורש השערה. כלומר, זקיקי השערה לא יקבלו כלל טיפול והטיפול לא יחשב כאפקטיבי. בנוסף לכך שעורך הפך שזוף בעקבות החשיפה לשמש גם השערות הפכו בהירות יותר מה שיהפוך את הטפול לפחות ופחות אפקטיבי.

 

אם אתה מחליט להישאר חשוף לשמש בזמן שאתה מטפל בשיער המיותר שלך בלייזר חשוב שתדע שיחד עם זאת שעורך יהיה שזוף ובעל צבע "בריא" הטיפול שלך ישיג תוצאות נמוכות בהרבה ממה שהיה יכול להשיג.

 

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר