יתרונות וחסרונות להסרת שיער ברזילאית  

 

לשיטה הברזילאית להסרת שיער יש גם יתרונות וגם חסרונות. היתרון הבולט הוא כמובן ליהנות מאזור מפשעה חלק ונעים לתקופה ממושכת. אך החסרונות הם בעיקר תופעות הלוואי שמגיעות יחד עם השיטה. כמובן שלכל שיטה להסרת שיער יש תופעות לוואי, יתרונות וחסרונות שצריך לקחת בחשבון. לכל אחד גם יש סף כאב אחר, ולכל טיפול פוטנציאל כאב אחר. למשל, ישנן כאלו שמעדיפות לגלח את אזור המפשעה. גילוח יכול לגרום לגירויים ופצעים בעור, שעלולים אף להוביל לשינויי צבע בעור. לעומת זאת הסרת שיער בשעווה יכול לגרום לאדמומיות, וגירויים בעור. קרמים להסרת שיער יכולים לגרום לשיער לצמוח הפוך.

תופעות הלוואי הרבות לשיטות להסרת שיער, הובילו נשים רבות לחיפוש אחר שיטה להסרת שיער מוצלחת יותר, ונדמה ששיטה זו נמצאה בשיטה הברזילאית. פורומים באינטרנט, שמאפשרים חילופי מידע בין נשים, מעידים שנשים רבות מחפשות פתרונות להסרת שיער. לכולן יש את אותה מטרה, של מציאת שיטה מושלמת להסרת שיער. בפורומים הללו ניתן למצוא גם ביקורות ותגובות של נשים שניסו שיטות ותכשירים שונים להסרת שיער. למרות שנשים רבות ממליצות לעבור טיפול להסרת שיער לצמיתות, בלייזר למשל, ישנן לא מעט נשים שמחפשות עדיין תכשיר פלאים שיאפשר להן להסיר שיער באזור המפשעה. כמובן, כל זה נאמר, כשידוע שנשים כיום הן צרכניות חכמות, שמשתמשות בפורומים הללו על מנת למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורן, גם מבחינת איכות השיטה, וגם מבחינת המחיר.

כיום, הטכנולוגיה בתחום מאפשרת לנשים למצוא תכשירים שמהווים פתרון לכל בעיות השיער של נשים. שיטות שונות פיתחו טכניקות מתקדמות, שמאפשרות הסרת שיער בצורה מאוד נוחה ויעילה עבור הצרכניות. השיטה הברזילאית להסרת שיער לא צפויה להיכחד, אלא להיפך, עם הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום, ניתן היום לעבור הסרת שיער ברזילאית ללא כאב. בכל מקרה, השוק היום מוצף באמצעים ותכשירים להסרת שיער, כך שכל אישה יכולה וצריכה למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורה.