העלה את הביטחון העצמי שלך באמצעות הסרת שיער בלייזר  

אחת הדרכים שיכולות לעזור לך להרגיש טוב יותר כלפי עצמך היא לאהוב את מה שאתה רואה במראה. אם אתה רואה שיערות בכל מיני מקומות בהם לא אמור לצמוח שיער אתה עלול להרגיש נבוך ולא טוב עם עצמך. הסרת שיער בלייזר היא השיטה הטובה ביותר שיכולה להיות כדי לעזור לך להתגבר על המכשול הזה ותוכל למצוא את הפתרון או במכונים המיוחדים, או אצל קוסמטיקאיות או במתקני ספא שונים.

הסרת שיער בלייזר היא שיטה בה מסירים שיער מיותר באמצעות קרן לייזר, המאתרת פיגמנטים שחורים או כהים של שיער והורגת את השורש שלהם כך שהם לא יוכלו לשוב ולצמוח. הסרת שיער בלייזר נחשבת כהסרת שיער לטווח ארוך מאוד (ולעיתים לכל החיים). ניתן להשתמש בה בכמעט כל מקום בגוף: בגב, בחזה, בקו הבקיני, בפנים, בעכוז ועוד. בשיטה זו יכולים להיעזר נשים וגברים כאחד. הסרת שיער בלייזר מביאה בשורה חדשה עימה בכך שהיא חוסכת שעות רבות ומיותרות וכמו כן כאבים קשים כתוצאה משימוש בשעווה או שיטות אחרות להסרת שיער.

למה אנחנו זקוקים לעבור כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר על מנת להשיג תוצאות טובות? חומר המלנין המצוי בשורש השערה ובמידה וקרן הלייזר פוגעת בו היא מיד משמידה את שורש השערה. לכל שערה יש מחזור חיים שונה וכל אחת מן השערות מתחילות לצמוח בשלבים שונים ולכן חשוב מאוד לערוך סדרת טיפולים על מנת לטפל בכל השערות.

הסרת שיער בלייזר אינו הליך הכרוך בכאבים קשים. תוכל לחוש באי נוחות קלה ולראות אדמומיות באזור המטופל אך כל אלה יחלפו מיד בתום הטיפול או מספר שעות ספורות לאחר מכן.

 

להיפטר משיערות השפה העליונה
שבעה טיפים להסרת שיער בלייזר
שאלות ותשובות שכיחות אודות הסרת שיער בשעווה
מהם הצדדים החיובים של הסרת שיער בלייזר וגם מה הם הסיכונים
הסרת שיער באמצעות סוכר כל מה שרצית לדעת
הסוד שמאחורי השיטות הטבעיות להסרת שיער
האם הסרת שיער בלייזר בטוחה
10 סיבות מדוע אתה כן רוצה טיפול של הסרת שיער בלייזר
העלה את הביטחון העצמי שלך באמצעות הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר בשיטת ה SHR