הסרת שיער לגברים

טיפולים של הסרת שיער לגברים הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות. בעוד שבעבר כמעט את כל הטיפולים הללו נעשו על נשים, היום גברים רבים מבקשים גם הם להתנסות בניקוי הגוף משיער מיותר. הסרת שיער לגברים בלייזר דומה לטיפולים לנשים, כאשר ההבדל העיקרי הוא האזורים המטופלים. לרוב הגברים יש שיער לא רצוי במקומות כמו החזה, הרגליים או הגב.

טיפול לייזר, עבור שני המינים, עובד בצורה המיטבית על אנשים עם עור בהיר ושיער כהה. עובדה זו נובעת בחלק של זקיק השיער שהלייזר מגיע אליו. הלייזר מתוכנן "לחפש" פיגמנטציה כהה, או מלנין- התהליך עובד כי המלנין מרוכז מאוד בשורשי השיער. ע"י הרז שורשים אלו, מוודאים כי השיער יפסיק לגדול בחזרה. אצל אנשים עם עור בהיר ושיער כהה ריכוזים אלה של המלנין בולטים יותר, מה שהופך את התהליך להרבה יותר קל.

טיפולי הסרת שיער לגברים מציעים מספר יתרונות גדולים. למרות העלות הראשונית, שהיא גבוהה למדי (סביב 150-250 ש"ח לכל פגישה, עם ממוצע של כ – 10 פגישות חובה) תוכל לחסוך הרבה כסף בטווח הארוך. לא תצטרך עוד לקנות אביזרים כמו משחות גילוח, שעווה או סכיני גילוח.

יתרון נוסף של טיפול הסרת שיער לגברים הוא החיסכון בזמן. רק תחשוב על כל הזמן שאתה מבלה בגילוח, במיוחד אם יש לך הרבה שיער גוף בלתי רצוי. על ידי הסרת שיער זה תוכל להפסיק לבזבז את כל הזמן הזה- ואנחנו בטוחים שכבר תמצא מה לעשות איתו.

בקיצור, הסרת שיער לגברים בלייזר כבר מזמן לא רק לנשים. לגברים הסובלים מצמיחת שיער מוגזמת, זו יכול להיות אופציה מצוינת לשקול. הטיפול יחסוך להם זמן, כסף ומבוכה מיותרת. כיום יש אפילו ערכות זמינות להסרת שיער בלייזר בבית- מה שהופך את התהליך לזול אפילו יותר, ולהרבה יותר נוח.

 

 

 

הסרת שיער בלייזר סקירה 1
הסרת שיער בלייזר תופעות הלוואי
הסרת שיער בלייזר האם זה מתאים לך
הסרת שיער לגבר
ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר האם זה רעיון טוב
עובדות על הסרת שיער בIPL
כמה את באמת יודעת על הסרת שיער בלייזר
למה הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר 17
הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת