הסרת שיער לגברים- פתרון הלייזר להסרת השיער

 

העולם משתנה כל הזמן- מה שבעבר נחשב לא חשוב, הוא היום מרכז תשומת הלב. בהתאם, נעלמו הימים בהם גילוח שיער גוף היה נחלתן של נשים בלבד- היום גם גברים חושקים בעור חלק משיערות. ברוכים הבאים לעידן הגבר המטרוסקסואל.

קיימים פתרונות רבים לגבר המעוניין בעור חלק- חלקם פתרונות זמניים, ואילו האחרים ארוכי-טווח יותר.

פתרונות זמניים

פתרונות זמניים להסרת שיער קיימים בשפע. שיטות אלו אפקטיביות מאוד, אולם לאחר זמן קצר יחסית- כנראה שבועות ספורים- תצטרכו לחזור על התהליך. השימוש בפינצטה, למשל, יעיל מאוד בהסרת שיער גבות מיותר- אך לאחר כשבועיים השיער יצמח שוב, ותצטרכו לחזור על הפעולה הכואבת שוב.

לאפשרויות אחרות, כמו קרמים להסרת שיער, עלולות להיות תופעות-לוואי לא נעימות עבור בעלי עור רגיש. תצטרכו ייעוץ מבעל מקצוע לגבי סוג הקרם והשימוש בו. שעווה היא שיטה פופולארית מאוד, אך גם היא עלולה להזיק לבעלי עור רגיש, וכן אינה מתאימה לשימוש בכל האזורים בגוף. בקיצור, כנראה תצטרכו שיטה טובה יותר כדי להימנע מעיסוק ממושך ומרגיז בשיער המביך.

הסרת שיער לצמיתות

פתרון תמידי הוא הרבה יותר מושך, מטבע הדברים. תוכלו להיות בטוחים שכנראה לא תצטרכו לטפל שוב בבעיית השיער הבלתי-רצוי. ישנן שתי שיטות המספקות פתרון לטווח ארוך מאוד. הראשונה היא אלקטרוליזה. מדובר בעצם בהרס זקיק-השיער על ידי פולסים חשמליים ממוקדים. כל שערה מטופלת בנפרד- לכן, השימוש בשיטה זו על שטח גדול ייקח כנראה מעל שנה של פגישות רצופות. השימוש בשיטה זו באזורים רגישים (קו ביקיני למשל) דורשת קרם להרדמה מקומית.

האפשרות השנייה היא הטיפול בלייזר. כאן נעשה שימוש לא בחשמל, אלא בקרן אור מרוכזת להשמדת זקיק השערה. גם אם יצמח שיער שוב באותו האזור, הוא יצמח דק יותר ובהיר. לאחר סדרה של טיפולים על אותו האזור ייעלם השיער לחלוטין. במשך השנים אולי תצטרכו טיפול תיקון אחד או שניים, אך בהחלט מדובר בפתרון לטווח ארוך מאוד. ניתן להשתמש בלייזר בכל האזורים בגוף, כולל הפנים, הגב, החזה ואפילו אזור הביקיני. במהלך הטיפול רוב האנשים חשים אי-נוחות מסויימת, אך ניתן לטפל בה בעזרת קרמים מאלחשים. תופעות לוואי לאחר הטיפול כוללות אדמומיות או פיגמנטציה זמנית של האזור המטופל, אך אלו נעלמות לאחר מספר ימים. בקיצור, מדובר בשיטת טיפול אפקטיבית ויעילה- גם לגברים.

 

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים