הסרת שיער זקן ושיער אוזניים בלייזר, זה אפשרי בכלל?

גברים רבים סובלים מהגילוח היומי של הזקן בבוקר. ישנם גם כאלו שנאלצים להתגלח פעמיים ביום, כיוון ששיערם צומח חזרה מאוד. אם אתה אחד מאלו שנמאס לו להתגלח כל בוקר, ייתכן ותרצה לשקול הסרת שיער פנים בלייזר. מדובר באחד הטיפולים להסרת שיער שהופך לפופולארי בקרב גברים רבים.

אנשים שעברו טיפול הסרת שיער בלייזר אומרים שמדובר בטיפול יעיל, זול, ויחסית נטול כאב. אחד היתרונות שבטיפול הוא שלא מדובר בטיפול של "הכול או כלום". אם אדם מעוניין להשאיר שפם, או זקן קטן על הסנטר, ניתן. כמו כן ניתן להסיר את כל שיער הפנים לצמיתות אם רוצים. במילים אחרות, ניתן להתאים את הטיפול לצרכים ולרצונות.

כמו כל טיפול להסרת שיער בלייזר, גם הטיפול להסרת שיער פנים יעיל יותר עבור אנשים בעלי שיער כהה. הסיבה היא שקרן הלייזר נספגת טוב יותר בשיער בעל פיגמנטים כהים. במידה ושיער הזקן שלך הוא כהה, הטיפול בלייזר יכול להתאים עבורך.

הסרת שיער בלייזר זו אחת השיטות המהירות ביותר להסרת שיער, כאשר בדרך כלל הטיפול אורך פחות משעה. כמו כן מדובר בטיפול שהוא יחסית נטול כאב, למרות שעבור אלו שסובלים מעור רגיש ייתכן ועדיף להשתמש במעט חומר הרדמה.

אזור נוסף שמהווה מטרד עבור גברים רבים, הוא האוזניים, שם לא מעט גברים סובלים משיער שצומח ונותן תחושה לא נעימה. במיוחד גברים מבוגרים סובלים מהתופעה, ומבקשים להסיר את השיער לצמיתות, כיוון שמדובר לא רק במראה לא אטרקטיבי, אלא גם מטרד. ניתן להסיר את שיער האוזניים באמצעות טיפול בלייזר, שיהיה מהיר, עדין ויעיל. מכיוון שמדובר באזור מאוד רגיש, מומלץ להשתמש בחומר הרדמה לפני תחילת הטיפול.

טיפול הסרת שיער באוזניים, שהוא אזור מאוד קטן, יכול להיכלל במסגרת טיפול משולב עם הסרת שיער פנים, וכך להוזיל עלויות. גברים רבים, במיוחד כאשר הם מזדקנים, ירגישו מסופקים מאוד מטיפול הסרת שיער באוזניים, ובהחלט מדובר עבורם בעסקה משתלמת.

אזורים נוספים שכדאי לשקול להסרת שיער הם הגב, החזה ולפעמים גם ברגליים. מראה חיצוני הוא דבר חשוב בימינו, וגברים לא צריכים להרגיש אי נוחות מטיפולי הסרת שיער. מדובר בטיפול זמין, יעיל וזול שמקנה ביטחון עצמי ומותיר תחושה טובה אצל כל מטופל.

 

 

מהי שיטת הסרת השיער הטובה ביותר?
קרמים ותחליבים להסרת שיער
כל מה שצריך לדעת על שעווה ברזילאית
הסרת שיער זקן ושיער אוזניים בלייזר, זה אפשרי בכלל?
הסרת שיער בלייזר – טיפים לפני ואחרי