הסרת שיער בלייזר

טיפולי הסרת השיער בלייזר תופסים תאוצה בשנים האחרונות, ונהיים פופולאריים ביותר. הטיפול מתאים לנשים ולגברים שסובלים משיער לא רצוי בפנים, בבית השחי, באוזניים, באף, בצוואר, בכתפיים, בבטן, באזור המפשעה, ברגליים, או בידיים. למרות שמדובר בטיפול שהוא יקר יותר משאר השיטות המקובלות להסרת שיער, הביקוש הרב נובע מכך שהטיפול מספקת תוצאות של הסרת שיער לצמיתות.

הסרת שיער בלייזר משתמשת בקרן לייזר על מנת להסיר את השיער מהשורש בצורה בטוחה. ברגע שקרן הלייזר פוגעת בזקיק השיער, הזקיק מת, ואין סיכוי ששיער יחזור לצמוח באותו אזור. מדובר בטיפול פופולארי מכיוון שהינו פחות פולשני, ופחות כואב מטיפולים אחרים להסרת שיער. חשוב מכך, הסרת שיער בלייזר מעניק לכם את הביטחון העצמי בגוף מטופח ויפה, כך שלא תצטרכו להתעסק כל הזמן בשערות מציקות שמפריעות. לאנשים רבים יש לוחות זמנים תובעניים, שלא מאפשר להם להשקיע את הזמן והמאמצים הנחוצים להסרת שיער, כך שטיפול בלייזר בהחלט יכול להתאים להם.

אף על פי שטיפול להסרת שיער בלייזר מסיר את השיער לצמיתות, אין לצפות לכך שתצליחו כל שערה על גופכם באמצעות הטיפול. התוצאה של הטיפול עלולה להיות שונה עבור כל אדם, בין היתר מכיוון שהצלחת הטיפול נובעת מצבע העור של המטופל, צבע השיער שלו, גודל השיער, וכן האופן שבו השיער צומח. במקרה שאכן נשאר שיער בסיום הטיפול, בדרך כלל מדובר בשיער בהיר, שניתן אולי להסירו באמצעות טיפול בחשמל (אלקטרוליזה). מרבית המטופלים בלייזר, יצטרכו לחזור פעם או פעמיים בשנה להשלים את הטיפול, ולוודא שאכן הוסרו כל השערות.

במידה ותהיו מעוניינים בטיפול להסרת שיער בלייזר, כדאי לברר לגבי עלויות הטיפול. עלות הטיפול תלויה בכמה מרכיבים כמו האזור שמיועד לטיפול, צבע השיער, מספר הטיפולים הצפוי, ההיסטוריה הרפואית של המטופל, וצבע העור. סוגים שונים של קרנות לייזר מיועדים לסוגי עור שונים, לכן הטיפול בלייזר יכול להיות שונה עבור כל אדם. חשוב גם לדבר עם רופא עור על מנת להבין מה הטיפול המתאים ביותר עבורך.

קרמים להסרת שיער בזמן קצר
להתכונן לחופשה בים עם קרם להסרת שיער
הסרת שיער ביקיני
הסרת שיער בלייזר
מה כולל טיפול להסרת שיער בלייזר?