הסרת שיער בלייזר 31    

אנשים רבים שאני מכירה, ניסו ואוהבים את שיטת הסרת שיער בלייזר. זה מהיר ולא מצריך הרבה סבל כתוצאה מכאבים. זה גם אומר שלא תצטרכו יותר להסיר שיער בכל דרך אחרת: שעווה, גילוח ומריטה. בינינו, עשיתי לפני כשלוש שנים הסרת שיער בלייזר. אין ספק שהיום אני מרגישה נשית יותר כאשר אני מבחינה במראה ששיער מהלחי (הפאות) אינו קופץ לי מול העיניים. בזבזתי שנים יקרות וזמן רב מול המראה המגדילה שלי כדי להוציא כל שערה סוררת שנתקלה בדרכי. אני לא יכולה לספור את מספר הפעמים שביקרתי אצל הקוסמטיקאית, מנסה להיפטר מהשיער המיותר שבפני או בשאר חלקי גופי. אני כבר לא מדברת על הכאב, הדמעות והסבל שהייתי צריכה לעבור כל פעם מחדש על מנת להיות חלקה ונשית. הטיפול הראשון שעשיתי בהסרת שיער בלייזר היה קצת מפחיד בהתחלה. לא ממש ידעתי למה לצפות אבל אחרי כמה דקות יכולתי להירגע, להתרווח בכיסא הטיפולים ולחכות שהטיפול יסתיים ואני אוכל לחזור לשגרת יומי. כששבתי לעבודה, סיפרתי לעמיתה שלי על הטיפול. והיא חייכה ואמרה שגם היא מנסה כבר שנים להיפטר משיער מיותר בפנים. הרגשתי שעשיתי את הדבר הנכון. אני לא צריכה להרגיש לא טוב עם עצמי בגלל זה וגם אנשים אחרים שמובכים מסיבה כזו או אחרת בגלל גופם יכולים לשנות זאת בקלות.

היום אני שוקלת ברצינות להסיר שיער בלייזר מן הרגליים. אני ממש אשמח ללכת לים מבלי להתכונן ולתכנן לפני כן את כל הפעולות שעלי לעשות כדי להגיע לרגע המיוחל בו אוכל ללבוש בגד ים.

הסרת שיער בלייזר הוא טיפול שאושר על ידי מכון התקנים האמריקאי. בנוסף לכך, הוא אינו כרוך בכאבים ואין שום הגבלה כמעט על אזור בגוף בו ניתן לעשות טיפול.

בקיצור, אם אתם שואלים אותי אני הייתי קופצת על המציאה וחוסכת לעצמי הרבה כאב לב וכאב ראש בעזרת הסרת שיער בלייזר.

 

להיפטר משיערות השפה העליונה
שבעה טיפים להסרת שיער בלייזר
שאלות ותשובות שכיחות אודות הסרת שיער בשעווה
מהם הצדדים החיובים של הסרת שיער בלייזר וגם מה הם הסיכונים
הסרת שיער באמצעות סוכר כל מה שרצית לדעת
הסוד שמאחורי השיטות הטבעיות להסרת שיער
האם הסרת שיער בלייזר בטוחה
10 סיבות מדוע אתה כן רוצה טיפול של הסרת שיער בלייזר
העלה את הביטחון העצמי שלך באמצעות הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר בשיטת ה SHR