הסרת שיער בלייזר

שיער מיותר

שיער גוף מיותר יכול להיות תורשתי, אך הוא גם יכול להיות תוצאה של שלל גורמים חיצוניים- משינויים הורמונליים ועד מחלות מסויימות. שיעור יתר יכול לגרום לבטחון עצמי ודימוי עצמי ירודים. אדם המודע לעצמו יתר על המידה בשל שיעור יתר עלול לחוש מבודד מהחברה הסובבת אותו, לסבול ממבוכה ואף דיכאון. בין אם מדובר בשיער עודף על הפנים או על הגוף, ישנם פתרונות בשוק אשר יסירו את השיער המביך לצמיתות.

התקדמויות בטכניקות הסרת שיער מביאות תוצאות במהירות וללא כאבים

החיפוש אחר שיטת הסרת שיער שתהיה יעילה וארוכת-טווח אינו עניין של השנים האחרונות. כבר עשרות שנים מדובר בנושא שנמצא במרכז עולם הקוסמטיקה והרפואה הפלסטית, ועתה מדובר באחד מחמשת הטיפולים המבוקשים ביותר בשוק. שיטות להסרת שיער מהגוף והפנים כללו בעבר קרמים להסרת שיער, גילוח, שימוש בשעווה, חוטים, פינצטות ומה לא. למרות שמדובר בשיטות יעילות, רבות מהן מסבות כאב רב במהלך הטיפול, עור מגורה לאחריו, והן יעילות לזמן קצר בלבד. כמו כן, אלו שיטות אשר קשה לגברים לאמץ, מכיוון שהם נוטים לצמיחת שיער צפופה ועבה יותר.

ההתפתחויות ברפואה האסטתית הביאו איתן שיטות חדשות, העושות שימוש בקרני לייזר להסרת שיער בלתי רצוי לצמיתות. אולם, השיטות המוקדמות יצרו תופעות לוואי בלתי רצויות, כמו אדמומיות ורגישות יתר של העור. המאה העשרים ואחת הביאה איתה שכלולים נוספים בתחום, וכעת קיימים טיפולים יעילים וטובים הן לגברים והן לנשים. ניתן להשתמש בשיטות החדשות בכל האזורים אשר בהם צמיחת שיער בעייתית, כגון: הפנים, בתי השחי והרגליים (לנשים), או הגב, הבטן, החזה ואפילו האוזניים (לגברים). טכנולוגיה חדישה זו משלבת אנרגיית אור- לייזר- וגלי רדיו, על מנת לספק טיפול בעל תופעות לוואי קטנות ותוצאות גדולות.

 

 

 

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים