הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום

יש ריחות וטעמים שלא שוכחים לעולם. אני למשל לא אשכח את ריחו של קרם הידיים של אמי. בכל בוקר הייתי שואפת אותו מלוא ריאותיי כשהייתה מעירה אותי בליטופים נעימים. או למשל, את טעמה של הסוכרייה האדומה בצורת תרנגול שאחיותיי ואני היינו מלקקות בהנאה על מדרגות ביתנו.

ממש כמו ריחות וטעמים, ישנם גם כאבים שקשה לנו לשכוח…

הייתי בת 14 והסתכלתי במראה הגדולה בחדר השינה שלי. זה היה תחילתו של קיץ חמים ואני, כמו כל ילדה מתבגרת, מדדתי את בגד הים ותהיתי אם הוא יהיה ראוי לעוד עונת בריכה וים. בגד הים כבר לא ממש תאם את מידותיי ואם אני לא טועה, אז גם לא את צו האופנה שרווח אז, אבל הדבר שהדאיג אותי עוד יותר מרכישת בגד ים חדש היו השערות על רגלי ואם להודות על האמת- הפריעו לי במיוחד שערות מפשעתי.

באותו אחר צהריים דאגתי לכנס את מועצת הקאצ'קעס, ארבעת חברותי הקרובות, ושיתפתי אותם בבעיה המביכה. סיגל הנהנה לאות הזדהות, רעות התכחשה ואמרה שזה ממש לא מפריע לה ורונית ואילה חשפו רגלים לבנות וחלקות תוך שהן מספרות, שכבר ביקרו אצל הקוסמטיקאית כדי לטפל במטרד. אמא שלהן לקחה אותן לקוסמטיקאית שלה וכעבור שעה הן יצאו חלקות למשעי.

שבתי לביתי, לקחתי את אימי בידה והובלתי אותה לחדרי. סגרתי את הדלת וסובבתי את המפתח, לא לפני שוידאתי כי אחי אינו בסביבה. הפשלתי את מכנסי והראיתי לאמי את הבעיה. היא חייכה חיוך, ספק מזדהה ספק מרחם, ושאלה אילו צעדים אני רוצה לנקוט בעניין. סיפרתי לה בהתלהבות רבה על רונית ואילה ורגליהן החלקות והיא הציעה שנתקשר לקוסמטיקאית ונקבע תור.

ביום למחרת, נסעתי עם אמי לביקורי הראשון אצל קוסמטיקאית. חיוך רחב של אושר (ואולי גם של מעט מבוכה) היה נסוך על פני כשנכנסו בדלתה הוורדרדה של הקוסמטיקאית. ריח שעווה חמה קידם את פני והקוסמטיקאית הורתה לי להסיר את מכנסי ולשכב על המיטה (ניחשתם נכון… גם המיטה הייתה ורודה). היא פיזרה עלי טלק והביאה את סיר השעווה הקטן. היא מרחה בעדינות את פס השעווה הראשון, הצמידה אליו חתיכת בד ו….. "אאאאההההה", שאגת חיה נפלטה מגרוני ללא הכנה מוקדמת. הצלחתי לשרוד עוד מספר פסי שעווה שכאלה, אך כשהגענו למפשעה, הכאב היה עצום כל כך שדמעות עמדו בעיני ושפתי התחתונה כבר הייתה פצועה מרוב נשיכות. את הכאב הזה לא אשכח לעולם….

זיכרון הכאב הזה הוא גם מה שהנחה אותי 25 שנה לאחר מכן, כשביתי באה אלי ממש עם אותה בעיה. חייכתי אליה עם אותו חיוך שחיכה לי אימי ולמחרת לקחתי אותה להוריד את שערותיה במכון הלייזר…

אני מעדיפה שהיא תזכור רק ריחות וטעמים נעימים. על הכאב אפשר לוותר. לגמרי.

 

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום