הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן

"אוף… כואבות לי הרגליים" אומרת לי חברתי הטובה, גלית. "אני חושבת שאני לא אצלח אפילו לא עוד חנות אחת בקניון הזה. ממתי שופינג הפך להיות מאמץ עילאי ממש כמו טיפוס על ההימלאיה?!" אני מביטה בה במבט מלא רחמים ומוציאה את מפתחות האוטו מהתיק לאות סיום המסע המפרך.

אנחנו יוצאות מן הקניון, אוחזות שקיות לרוב וחיוך עייף על פנינו. שנייה לאחר שאנו נכנסות לחניון אני ממלמלת לעצמי "ההליכה לאוטו היא הפעילות הפיזית האחרונה להיום". שתינו נוחתות על מושבי הרכב ואני מגייסת כוחות אחרונים כדי להתניע ולצאת מן החניון.

כשאנחנו נכנסות לביתה של גלית (מזל שיש לה מעלית כי לא הייתי שורדת מדרגות) אנחנו נשפכות על המיטה יחד עם התיקים ושלל שקיות הקניות. הטלפון של גלית מצלצל והיא עונה "הלו" עייף במיוחד. מן העבר השני אני יכולה לשמעו את סמדר, חברה משותפת. גלית מספרת לה על תוצאות הסיבוב בקניון ומתחילה לפרט מה היא קנתה. אחרי שהן מסכמות להיפגש מחר לקפה אחרי העבודה גלית מנתקת את הטלפון ואני יכולה לראות בזוית העין פרצוף מבוהל. "מה קרה? נזכרת שיש לך משהו מחר אחרי העבודה?" אני שואלת. "לא… זה לא זה… את לא מבינה" עונה גלית "פתאום הבנתי שקניתי רק גופיות ושום חולצה עם שרוולים". אני תוהה האם חברתי הטובה החלה להתקרב לדת מבלי ששמתי לב. בעודי מתהפכת על צידי אני שואלת אותה מה הבעיה עם גופיות. למבטה המבוהל של גלית נוספים גם קמטי חרדה במצח "זה אומר שכל הקיץ אני אלבש רק גופיות. את מבינה מזה זה אומר?! שכל הקיץ אני אצטרך לוודא שבית השחי שלי חלק לגמרי. ואת יודעת מה זה אומר?! שסכין הגילוח הופך להיות החבר הכי קרוב שלי בחודשים הקרובים".

"אוי, תפסיקי להגזים גלית" אני מתחילה לכעוס וחושבת על כל הסיבוב הארוך שעשינו בקניון כדי להגיע הביתה ולגלות שבעצם עשינו טעות ולא היינו צריכות לקנות כל כך הרבה גופיות. "את יכולה להתחיל להוריד בלייזר ולחסוך לעצמך את הטרחה והזמן" אני מציעה. "אני רק רוצה להזכיר לך שאני סטודנטית" אומרת גלית בטון כועס "אין לי עכשיו כסף כדי להשקיע בטיפולי לייזר יקרים". אני מתיישבת על המיטה, מוציאה את שלל הגופיות ומתחילה לחשב את העלות שלהן. "850 ₪" אני מודיעה כמנצחת. "בכסף הזה את בטוח יכולה לרכוש טיפולי לייזר- זה לא כל כך יקר כמו שאת חושבת". אני קמה מן המיטה ומתיישבת ליד המחשב. "את רואה, יש פה אתר שנותן לך הצעות מחיר מכל מכוני הלייזר הגדולים. כל מה שאת צריכה לעשות זה לתקתק פנימה את הפרטים שלך".

למחרת בבוקר אני מקבלת טלפון מגלית. "את שומעת" היא אומרת בקול עליז ומלא אנרגיה "אני הולכת היום לפגישת ייעוץ ב'אסתטיקה פלוס' ואת ממש צודקת- זה כלום כסף. אני לא מבינה איך בזבזתי שנים יקרות עד עכשיו. אני מתה עליך… אני חייבת לך- ובגדול".

 

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום