הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית

"איזה חיים נפלאים…" אני אומרת לאחותי ומתמתחת על כיסא הנוח המפנק. אנחנו על חוף ים מדהים בקריביים. כסאות הנוח שלנו קרובים מאוד לקו המים. אחחח…. המים הכי צלולים שראיתי מעודי.

על שולחן הניצב בין שני כסאות הנוח עומדות שתי כוסות גבוהות, האחת עם שייק פפאיה והשנייה עם שייק קוקוס.

אחותי מהנהנת בראשה להסכמה ואחרי מספר רגעים מתארת לי באיזו קלות היא "עוברת למצב ים" (כפי שהיא מגדירה את טקס לבישת בגד הים).

אחרי מספר טיפולים להורדת שיער בלייזר, אחותי חלקה מתמיד- רגליים, מפשעה, בתי שחי והקו המעצבן הזה שיש לחלקנו על הבטן (זה שיורד מהפופיק למטה)… כל אלה כבר לא מצמיחים אפילו לא שערה מיותרת אחת ושגרת טיפוחי היופי של אחותי מסתכמת בעיצוב גבות ופדיקור ומניקור.

"תחשבי על כל הפעמים האלו שלא הלכתי לים רק בגלל שלא מצאתי בי כוחות להוריד שערות מכל המקומות האלה" היא אומרת ואני יכולה לזכור כמה רגעי מירמור שכאלה.

את האמת, כל סיפור הורדת השיער המיותר אינו מסתכם רק בהליכה לים. אני מהרהרת ביני לבין עצמי על כל הרגעים האלו בחיים שבהם אנחנו מוצאות עצמנו משועבדות לעניין.

רגעי המבוכה כנערה בטיול השנתי על "פס" שעווה שנשכח, רגעים אינטימיים שהיו יכולים להיות נינוחים יותר רק מעצם הידיעה שגופי נשי יותר (ושימותו הפמיניסטיות!), הקושי להגיע לכל אזור בגוף עם בטן הריון גדולה והזמן….הזמן הרב שהוקדש לאותן משימות. שלא נאמר מילה על הכסף שהשארתי אצל הקוסמטיקאיות השונות, מיכלי שעווה ומכונות להסרת שיער.

אחותי ואני, מול הים הגדול, מנסות לחשב כמה כסף הוצאנו על הסרת שיער עד הגיענו למכון הלייזר. מכירים את שיחות המעשנים האלו בהם מנסים המתמכרים לחשב את עלות הסיגריות החודשית שלהם? כמוהם גם אנחנו פנטזנו על כל הבגדים שהיינו קונות, על שבוע בפאריז ועל ביקור חודשי בספא מפנק.

"אני לא יכולה להבין נשים שעדיין תקועות עם השיטות הישנות" אומרת אחותי "עם כל הכסף שהוצאנו על הסרת שיער בצורה הפרימיטיבית היינו יכולים לממן בפעם השנייה את טיפולי הלייזר".

"אין ספק" אני מסכמת את הדיון העמוק "שהלייזר שינה את חיי והגדיר סטנדרטים חדשים".

 

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום