הסרת שיער בלייזר מספקת תוצאות שאפשר לראות

ישנם מוצרים ושיטות רבות להסרת שיער כיום בשוק. הביקוש כיום כה גדול, שהמבחר הוא עצום, וכל אחד יכול לבחור את המוצר, או הטיפול במתאים ביותר עבורו. גברים, נשים, מבוגרים, וצעירים מחפשים דרכים להסיר שיער לא רצוי. בהתאם לסוג העור, והשיער שלכם, תוכלו לבחור את המוצר המתאים ביותר לכם. חשוב אבל להכיר את כל השיטות, ואיך הן פועלות, לפני שבוחרים שיטה מועדפת להסרת שיער.

למשל, רצוי להימנע מכאב, כמו שעלול לקרות בזמן מריטה, גילוח, או טיפול בשעווה. כדאי למצוא טיפול שהוא פחות כואב, ולוקח פחות זמן. נדמה ששיער פנים מהווה את המטרד הגדול ביותר, ולכן צריך למצוא פתרון בעיקר לבעיה זו. כמובן, השיטה הנפוצה ביותר היא הגילוח. בעיקר גברים, אך גם נשים מעדיפות את השיטה הזו. אבל, אחד החסרונות הבולטים בגילוח, הוא הגירוי של העור בעקבות הטיפול. גם טיפול בשעווה עלול להשאיר את העור אדמומי ולא נעים, כי חשוב לזכור שעור הפנים הוא מאוד עדין ורגיש.

קרמים להסרת שיער החלו לתפוס גם כן תאוצה ופופולאריות בקרב הצרכנים, אבל השיטה המפורסמת ביותר, שזוכה למרבית תשומת הלב כיום, היא שיטת הסרת השיער בלייזר. מדובר בטיפול שאינו מסובך כלל. יותר מכך, מדובר בשיטה שמסירה את השיער לצמיתות. עלות הטיפול להסרת שיער לא רצוי, תלויה בעיקר בחוות הדעת של המומחים בנושא. אנשים רבים נמנעים מטיפול בלייזר בגלל טיעון כוזב שלטיפול מתלוות תופעות לוואי רבות. אך מדובר במיתוס, שכן אחוזי ההצלחה של הטיפול בלייזר גבוהים ביותר. הסיבה שהטיפול הוא יקר, היא שמדובר בטיפול מוצלח שמספק תוצאות לכל החיים.

שיטה נוספת להסרת שיער היא באמצעות פינצטה חשמלית, או טיפול חשמלי להסרת שיער. מדובר בשיטה שזוכה לביקורות טובות, ומומלצת על ידי משתמשים רבים. החידוש בתחום זה נוגע בעיקר לפינצטה החשמלית שמאפשרת השגת תוצאות משביעות רצון, בעיקר באזורים קטנים כמו הגבות. מדובר בשיטה עם סיכון נמוך ואחוזי הצלחה גבוהים.

 

 

 

 

 

שיטות להסרת שיער באזורים שונים בגוף
עובדות חשובות על קרמים להסרת שיער
מציאת השיטה הטובה ביותר להסרת שיער
איך עובד טיפול בלייזר להסרת שיער?
הסרת שיער בלייזר מספקת תוצאות שאפשר לראות