הסרת שיער בלייזר מהבית

בימינו, אנשים רבים החלו לפנות לטיפולים להסרת שיער בלייזר, מתוך רצון להסיר שיער לא רצוי מהגוף לצמיתות. יחד עם זאת, חשוב לדעת, ששיטה זו לא מסירה שיער לחלוטין אלא מפחיתה משמעותית את כמות השיער. טכניקת הסרת שיער בלייזר כוללת שימוש בקרני לייזר חזקים המסירים שיער לא רצוי מהגוף. קרני הלייזר הללו עוברים דרך העור, בניסיון לפגוע בזקיקי שיער בודדים. למרות שהטיפול נשמע מאיים, הוא לא. קליניקות מקצועיות מעסיקות מומחים בתחום, שמספקים תוצאות יוצאות מן הכלל באמצעות הטיפול בלייזר.

במידה ומדובר בפעם הראשונה שלכם, מומלץ לקבוע פגישת התייעצות והיכרות בקליניקה. לא מומלץ להיות הרפתקניים ולנסות ערכות ביתיות להסרת שיער בלייזר. יחד עם זאת, במידה ואתם בכל זאת מחפשים להסיר שיער מהבית בלייזר, חשוב שתשימו לב להבדלים בין המוצרים השונים.

להלן כמה הערות על המותגים השונים המציעים ערכות ביתיות:

VISSBEAUTY: צרכנים של מוצר זה מעידים על תוצאות מקצועיות ושביעות רצון רבה מהמוצר, שמגיע יחד עם קלטת הדרכה. לרוב, מדובר במוצר שמספק תוצאות לאורך זמן.

EPILA: מוצר זה מאפשר הסרת שיער במהירות, בקלות, וביעילות, וכן מספק תוצאות משביעות רצון. יחד עם זאת, ייתכן גירוי של העור באזור המטופל.
BOOTS IPL: מכשיר זה אינו יקר מדי, ביחס לאיכותו. חשוב להקפיד על שימוש בקרם מיוחד לאחר הטיפול. מומלץ לשימוש באזור המפשעה, ולעתים יש צורך בכמה טיפולים חוזרים באזור מסוים. שימוש במכשיר זה מאפשר ליהנות מעור רך ונעים באזור המטופל.

TRIA: לבעלי עור בהיר, מדובר במכשיר מושלם לשימוש בבית. מכשיר זה יכול להכאיב מעט, ומחירו אף יקר. אך במידה ותרצו לרכוש אותו, מומלץ ליצור קשר ישירות עם החברה על מנת להתמקח על המחיר, ואולי לאפשר פריסה של תשלומים.