הסרת שיער בלייזר – למה זה כדאי לכם?

הצורך להסיר שיער מאזורים שונים בגוף במטרה לקבל מראה חלק וחיוני, הוא צורך המשותף לרוב האנשים. פעם, לא הייתה ברירה אלא להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמץ (על בסיס יומי או שבועי) בשביל להוריד שיער וליהנות מעור חלק. כיום, גוף חלק שאפשר להתגאות הוא בהישג יד. זאת בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות של הסרת שיער בלייזר.

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים ונשים בוחרים בהסרת שיער בלייזר על פני השיטות הישנות והמסורתיות יותר (כדוגמת שעווה או גילוח). הסיבות לפופולריות הגוברת הן רבות ומגוונות. אך המרכזית והחשובה בהן היא – שזה עובד!

מדוע אנשים מעדיפים הסרת שיער בלייזר?

מקצועיות הצוות – ישנן שיטות רבות של הסרת שיער אשר מתבצעות על ידי קוסמטיקאיות או אנשים ללא הכשרה מקצועית. הסרת שיער בלייזר, לעומת זאת, נעשית אך ורק על ידי צוות בעל הכשרה רפואית. משרד הבריאות קבע שרק רופא או אחות בעלת הכשרה רשאים לבצע את הטיפול. על כן, אנשים רבים מעדיפים שיטה זו על פני שיטות אחרות.

עם זאת, יש לציין שמומלץ לבחור באחד מהמכונים הגדולים שההתמחות שלהם היא הסרת שיער בלייזר. זאת מכיוון שהם בעלי ניסיון רב וצוות איכותי ומקצועי. ניתן להגיע לפגישת ייעוץ בכדי להתרשם מהמקום ומהצוות. חשוב להרגיש בנוח עם המטפל, מכיוון שתעברו עמו מספר טיפולים.

יעילות הטיפול – הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת הדרכים היעילות ביותר להסרת שיער. התוצאות של הטיפול מחזיקות מעמד לטווח ארוך, ואפשר לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון. חשוב לדעת, שיש צורך במספר טיפולים (בדרך כלל כ-8) בשביל ליהנות מתוצאות משביעות רצון לאורך זמן.

מהירות הטיפול – אמנם לא ניתן להסיר את כל השיער בטיפול אחד, אך כל טיפול הוא מהיר מאוד. אם מדובר באזור קטן – כמו בית השחי או קו הביקיני – ניתן לסיים את הטיפול אפילו תוך 20 דקות. אזורים גדולים יותר (כמו הרגליים או הגב) עשויים לקחת עד שעה. בכל מקרה, ניתן להמשיך בשגרת היומיום ישר לאחר הטיפול.

מינימום כאב – כל מי שהתנסה בשעווה, יודע שזה כואב. כששומעים את המילה 'לייזר' בהקשר של הסרת שיער בלייזר, אנשים רבים חוששים שגם זה כואב מאוד. אך למען האמת, הטיפול כמעט ולא מלווה בכאב. איך זה מרגיש? מדובר בתחושת אי נוחות קלה. אנשים שעברו את הטיפול מתארים אותה כתחושת עקצוץ. עם זאת, הדבר משתנה מאדם לאדם בהתאם לרגישות וסף הכאב. ניתן על כן לעשות מראש בדיקה על אזור קטן בכדי לדעת איך זה מרגיש.

הסרת שיער בלייזר

היום כל מכון יופי, מצהיר שהוא מסוגל לבצע הסרת שיער בלייזר. ישנם מכשירים רבים לצורך הורדת שיער בלייזר, והמכשירים הטובים ביותר הם גם בדרך כלל היקרים ביותר. לכן ברוב המקרים המכונים הפרטיים משתמשים בטכנולגייה ישנה וזולה יותר.
ישנם מספר דברים שחשוב לבדוק לפני התחייבות על טיפולי הסרת שער בלייזר, ראה10 טיפים על הסרת שיער בלייזר בהמשך. חשוב גם לבדוק את מידת ההתאמה לתהליך הורדת שיער בלייזר, ראה כתבה בהמשך.

מסקנה:
חשוב להשוות בין מספר מכוני הסרת שיער לפני שמתחייבים על סדרת טיפולים. על מנת להשוות בין המכונים רצוי ללכת למספר מכונים על מנת להתרשם מהצוות המקצועי, המכשירים וכמובן המחירים.

10 טיפים שחייבים לדעת על הסרת שיער בלייזר

שהחלטתי ללכת לטיפולי הסרת שיער בלייזר ערכתי מחקר שוק קצר, רק בכדי לדעת לאן אני מכניסה את גופי. מצאתי כל כך הרבה מידע אודות הטכניקות השונות של הורדת שיער וחלקו היה סותר, עד שמצאתי עצמי מבזבזת זמן רב יותר מכפי שחשבתי שאבזבז, למרות זאת, בסיומו של הסקר כבר היו בידי מספר תובנות

הסרת שערהסרת שיער בליזר אושרה על ידי ה-FDA.בשנת 1997 והפופולאריות של השיטה תופסת תאוצה משנה לשנה. בשיטה זו משתמשים כיום נשים וגברים כאחד על מנת להסיר שיער מכל אזור בגוף. הרחקת שיער מיותר, אם להשתמש במונח הנכון, חוסך את הטרחה שיש בשימוש בשעווה, פינצטה, גילוח או כל צורה אחרת של מריטת שיער.

הסרת שערתהליך הסרת שיער בלייזר נעשה על ידי חימום חומר המלנין המצוי בשורש השערה, מתחת לעור. כיוון שקרן הלייזר כל כך מדויקת היא אינה פוגעת בחלקים אחרים של העור ולכן היא אינה גורמת לכאבים או כוויות. לכן גם חשוב שהמכשיר יהיה מכשיר לייזר ולא מכשיר הבזקי אור כגון IPL או אינפרא אדום.

vxr ahgrמכשיר לייזר הוא מכשיר רפואי, להבדיל אלפי הבדלות ממכשיר IPL שהוא מכשיר קוסמטי בלבד. לכן על מפעיל מכשיר הלייזר להיות רופא/ה או אח/ות מוסמכת לעומת מכשיר ה IPL שהוא מכשיר קוסמטי, לכן אין צורך ברופא לקיום הטיפול.

המשך כתבה- 10 טיפים חשובים על הסרת שיער בלייזר