הסרת שיער בלייזר- התקדמות משמעותית בהסרת השיער  

עם התקדמות הטכנולוגיות השונות, פגמים בגוף האנושי מקבלים יותר ויותר תשומת לב. דוגמה אחת לכך היא הסרת שיער- שיער עודף בחלקים שונים של הגוף הפך למטרד רציני עבור רוב הנשים וחלק מהגברים. אלו השתמשו, עד לאחרונה, בשיטות מסורתיות להסרת שיער מהגוף. בעזרת טכניקות הסרה חדשות, אפשרויות הבחירה התרחבו- לשמחתם של כל אלו הרואים בשיער גוף מקור למבוכה יום-יומית.

טכנולוגיה זו העניקה לאנשים צורה יעילה ומהירה להסרת שיער. השיטות ה"מסורתיות" צרכו זמן יקר והיו לא יעילות, שלא לדבר על הכאב שהיה מעורב בחלק מן השיטות הללו. הסרת השיער בלייזר, כאשר היא מתבצעת ע"י מומחה, כמעט אינה גורמת כאב- למעט הכאב שתרגישו בארנק. עם זאת, בחישוב לאורך זמן שיטת הטיפול בלייזר, המסירה את השיער לצמיתות, אינה יקרה מהטיפולים המסורתיים, עבורם תצטרכו לרכוש מוצרים זולים יותר אך אפקטיביים פחות.

האוכלוסייה הפונה להסרת שיער

מדובר באוכלוסייה מגוונת מאוד: נערים, ובעיקר נערות, החשות מבוכה לגבי הופעתן החיצונית. השינויים ההורמונליים בגוף גורמים לצמיחה של שיער לא רצוי ברגליים, בבתי השחי ועל השפה העליונה- היום ניתן להסירו בלייזר במקום בעזרת גילוח, פינצטה, אלקטרוליזה, קרמים וכולי.

גברים רבים עדיין מעדיפים לשמר את רוב שיער גופם, להשגת מראה גברי יותר. למרות זאת, מעטים מוצאים צמיחת שיער מוגברת על הגב, באוזניים, על האף או בין הגבות אטרקטיווית- וכך מוצאים את עצמם גברים לא מעטים פונים לטיפול בלייזר כפתרון לבעיות אלו.

נשים בהריון מהוות אוכלוסייה נוספת הסובלת מצמיחת שיער מוגברת. שוב, מדובר בהורמונים המשתוללים בגוף- הורמוני מין הנקראים אנדרוגנים, אשר כמותם גדלה בחודשים הראשונים להריון. למרות שהסרה בלייזר נחשבת בטוחה מאוד, רוב המכונים לא יבצעו את ההליך על נשים בהריון מחשש לתביעה משפטית. בכל מקרה, שיער עודף זה צפוי להיעלם 3 עד 6 חודשים אחרי הלידה, כך שההשקעה בטיפול לא מומלצת ממילא.

לסיכום, הבחירה בטיפול הלייזר הופכת לפופולרית יותר ויותר בקרב אוכלוסיות מגוונות.

 

 

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים