הסרת שיער בלייזר- האם זה בטוח?  

מהי הסרת שיער?

עד לא מזמן, השיטות העיקריות להסרת שיער היו מריטה, גילוח, שעווה, ושימוש בקרמים כימיים. חלק משיטות אלו גורמות לכאב, חלקן מלכלכות ומסורבלות וכולן זמניות. בתחום הסרת השיער לטווח ארוך, האלקטרוליזה היתה אפקטיבית ונפוצה- אך מדובר בטיפול הלוקח זמן רב, עלול להסב כאב, וניתן לשימוש רק באזורים קטנים מאוד של הגוף, כמו הסנטר. באלקטרוליזה מוחדר זרם חשמלי לעור, ההורס את בסיס השיערה. הטיפול מתבצע על כל שערה בנפרד בעזרת מחט, ויכול לקחת חודשים רבים אפילו באזור קטן מאוד.

הסרת שיער בלייזר היא טיפול מהיר הרבה יותר, וגם אפקטיבי יותר. הלייזר הבטוח והמצוי ביותר הוא מכשיר לייזר הדיודות. הוא עושה שימוש בקרן אור מרוכזת על מנת להרוס את זקיקי השיער. מדובר במכשיר מדוייק מאוד, וניתן לכוונו בדיוק לפרמטרים הנדרשים לפגיעה בזקיק השיער ובאותו זמן לשמירה על העור. שלא כמו באלקטרוליזה, קרן הלייזר מטפלת באזור גדול יחסית, למינימום זמן טיפול.

הלייזר נמצא בחזית שיטות הסרת השיער, ומטרתו להותיר כל מטופל עם עור חלק. המיכשור החדיש מאפשר לטפל כמעט בכל צבעי העור וכל סוגי השיער. בזכות כך, הפך ההליך לפופולארי ביותר מבין הטיפולים האסתטיים הלא-פולשניים.

הלייזר מצליח לפגוע בצורה סלקטיבית רק בזקיק השערה, ולא בעור- זאת בזכות הימצאות מלנין, חומר קולט אור, רק בשערה עצמה ולא בעור סביבה. קרן הלייזר נקלטת ע"י המלנין בצורה של אנרגיית חום, וכך פוגעת אך ורק בשערה עצמה ולא בעור שסביבה.

יתרונות מרכזיים עבור מטופלים

· טיפול נוח כמעט ללא כאבים

· הפחתת שיער אפקטיבית ולצמיתות

· תופעות לוואי מעטות וזמניות

ישנו פתרון עדיף ממריטה, גילוח ואלקטרוליזה לשיער גוף מיותר!

תהיו מופתעים לגלות שכמעט כל גופינו מכוסה שיער. רובו דק ובהיר מאוד, וכמעט לא ניתן להבחין בו. אבל כששיער עבה וכהה יותר מופיע באזורים מביכים- כמו הפנים, הצוואר, הגב, החזה או בית השחי- הגיע הזמן לשקול טיפול בלייזר דיודות.

 

 

 

הסרת שיער בלייזר התקדמות משמעותית בהסרת השיער
הסרת שיער לגברים פתרון הלייזר להסרת השיער
6 צעדים להסרת שיער בתקציב שלך
הסרת שיער בלייזר האם זה בטוח 1
הסרת שיער בלייזר 10
הסרת שיער בלייזר לצמיתות מיתוס או אמת
למה לבחור בהסרת שיער בלייזר
הסרת שיער ההבדל בין IPL ללייזר
החלקים בגוף בהם ניתן לטפל בעזרת לייזר

הסרת שיער פנים