הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

ישנם נושאים שאנשים מעדיפים שלא לדבר עליהם, בוודאי לא בפומבי. רשת האינטרנט יכולה להיות מקום טוב כדי לקרוא בו אודות נושאים שכאלה.

זהו לא סוד שרוב הנשים היו מעדיפות לא לדבר על הדרך שבה הן מסירות שיער מיותר מאזור הפנים שלהן, אך נראה לנו חשוב לסקור את האופציות העומדות בפניך על מנת שאת תחליטי בדרך המתאימה עבורך.

ההכנות ליציאה מחוץ לבית, בין אם מדובר בלצאת העירה לקניות או פגישת עבודה חשובה עם הבוס, כרוכות במאמץ שהפך לריטואל קבוע. הריטואל הזה כולל חפיפה של השיער בשמפו וקונדישינר, בחירת הבגדים וגיהוצם ועמידה ממושכת מול המראה. חלק נכבד מן הריטואל הזה לא מדובר בקול רם ובטח שלא בציבור וזהו החלק של טיפול שיער הפנים.

עבור חלק מן הנשים הסרת שיער הפנים נעשית על ידי דפלציה שבדרך כלל מגיעה בצורה של קרם. קרם דפלציה הוא קרם המכיל כמקלים הנקראים טיוגליקולט שהוטעמו לשימוש על העור. הקרם נמרח על עור הפנים ומאפשר הסרה פשוטה של השער הצומח עליו בעזרת סמרטוט ומעט מים פושרים. כמו השימוש הקל במוצר זה, גם רכישתו היא קלה. את התכשירים השונים ניתן למצוא בכל סופר מרקט. שימי לב שרשום עליהן שהם יכולים לגרום לגירוי של העור במידה והעור רגיש.

שיטה נוספת מודרנית היא האלקטרוליסה או אפילציה. במהלך טיפול האפילציה מחט דקה מאוד נכנסת לתוך העור עד לשורש השערה ומשחררת חשמל ששורף את שורש השערה ולא מאפשרת לו לשוב ולצמוח.

שיטה מודרנית יותר ומתוחכמת יותר היא הסרת השיער בלייזר שמאפשרת לאותו אפקט להתרחש. בשני המקרים ידרשו ככל הנראה מספר טיפולים חוזרים ונשנים על מנת לקבל תוצאה משביעת רצון.

בנוסף לשיטות אלו ישנם גם תרופות (כמו וניגה) שמשחררות אנזימים המבטלים את צמיחת השיער באזור הפנים. כדי להשתמש בתכשיר זה עליך לקבל מרשם רופא. התכשיר יוכל להימצא רק בבתי מרקחת והוא אינו נפוץ ועשוי להיות יקר.

לבסוף חשוב לציין כי כדאי שתבחרי בדרך שטובה במיוחד עבורך. חשוב לקחת בחשבון מספר פקטורים: הגיל שלך, הקרע התרבותי שלך, היכולת הכלכלית שלך והיכולת שלך לסבול כאב.

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום