הסרת שיער ביקיני

השוק מלא היום באפשרויות שונות להסרת שיער ביקיני. אחת השיטות היא שימוש בקרם להסרת שיער. למרות שחלק מהשיטות האחרות מתומחרות באופן סביר, הן יכולות לגזול זמן ומאמץ רב. בעוד ששיטות נוספות, שלא דורשות זמן או מאמץ, עלולות להיות יקרות מאוד מבחינת המחיר.

דרכים להסרת שיער ביקיני

גילוח – שיטה זו הינה הנפוצה ביותר, מכיוון שמדובר בשיטה יחסית זולה, שנגישה לכולן. זאת למרות שהגילוח מחייב טיפול כל כמה ימים. בנוסף, ניתן לסבול משערות שצומחות הפוך, שריטות, גירויים, פצעים, ובליטות בעור. כך שאם נהיה פרקטיים, גילוח אינו הפתרון האולטימטיבי להסרת שיער באזור הביקיני.

מריטה – שיטה נוספת שנחשבת זולה להסרת שיער, כיוון שכל מה שצריך זה פינצטה. אבל שיטה זו גוזלת זמן רב, כיוון שצריך להסיר כל שערה בנפרד, וכן מדובר בשיטה שיכולה להיות כואבת מאוד. בנוסף, ניתן לגרום לגירוי בעור, או נפיחות בעקבות פגיעה בזקיקי השיער, וכמובן שמדובר בטיפול חוזר, שצריך לבצע אותו כל כמה ימים לשמור על העור ללא שיער.

שעווה – שיטה נוספת להסרת שיער, אך לא זולה במיוחד. כמו כן מדובר בשיטה הכואבת ביותר, כיוון שמדובר בטכניקה שמוציאה את השיער מהשורש. מכיוון שאזור הביקיני הוא רגיש, אתן יכולות לתאר לעצמכן בכמה כאב מדובר. במקרה של שעווה מדובר בטיפול חוזר של כל חודש.

אלקטרוליזה – טיפול להסרת שיער חשמלי, ובלייזר מסיר את השיער על ידי העברת זרם חשמלי, או קרן לייזר דרך זקיקי השיער. מדובר בטיפול שגם לוקח זמן רב, וגם מאוד יקר. לפעמים צריך מספר טיפולים על מנת לטפל באזור אחד, ולמרות שמדובר בהסרה לצמיתות, העלות והזמן המושקעים יכולים להיות רבים, ויקרים מדי עבור רבים מאיתנו.

לכן, נשארנו עם האופציה של הסרת שיער בקרם – קרם להסרת שיער באזור הביקיני מסיר שיער במהירות, ומאפשר ניקוי האזור באמצעות מטלית לחה, בקלות.

לא רק שמדובר בהסרת שיער זולה, אלא גם בטיפול חסר כאב. קרמים אלו הינם מושלמים להסרת שיער בכל חלקי הגוף – ברגליים, בבית השחי, ואף בשפה העליונה. קרמים אלו, לא רק מסירים שיער, אלא גם מותירים את העור רך ונעים.

 

קרמים להסרת שיער בזמן קצר
להתכונן לחופשה בים עם קרם להסרת שיער
הסרת שיער ביקיני
הסרת שיער בלייזר
מה כולל טיפול להסרת שיער בלייזר?