הסרת שיער באמצעות סוכר- כל מה שרצית לדעת

יש שיטות רבות ומגוונות להסרת שיער בלייזר. אחת, שהיא קצת פחות פופולארית אבל כן שיטה נהדרת היא שיטת הסוכר. שיטה זו יכולה בקלות להיעשות בבית. אבל את צריכה להיות מודעת לכך שלא תמיד קל לדעת מהי הטקסטורה הרצויה אליה צריך להגיע הסוכר. מה שאת צריכה לעשות הוא לערבב שתי כוסות של סוכר לבן עם רבע כוס מים ורבע כוס לימון סחוט. לחמם את התערובת על האש עד שהיא רותחת. ברגע הרתיחה הסירי את הסיר מהאש ותני לערובת להתקרר מעט. אם תשתמשי בתערובת בעודה ח מה היא יכולה לעשות לך כוויות.

משחת הסוכר בנוצרת יכולה להסיר שיער מחלקים נרחבים בגופך. אם הכנת העיסה קשה עבורך את יכולה לרכוש ערכות מוכנות שזקוקות לחימום בלבד. תוכלי להסיר שיער מכל חלק בגוף: רגליים, ידיים, פנים, גב, חזה ועוד. השיער חייב להיות באורך של 5 מילימטר לפחות על מנת שהעיסה תתפוס אותו. שורש השערה נתלש באמצעות שיטה זו, כלומר, השיער ישוב ויצמח רק לאחר זמן מה.

חלק ממכוני הספא וחלק מהקוסמטיקאיות עובדות אף הן בשיטה זו. אם אינך רוצה להתלכלך בבית ולעבוד קשה על מנת ליצור את העיסה תוכלי לקבל טיפול דומה באחד מן המקומות המציעים זאת. כיוון ששיטת הסוכר נחשבת למסורתית יותר, ישנן נשים רבות שעורכות ביקורי בית ומטפלות באמצעות השיטה. תוכלי לנסות ולהשיג טלפון של אחת מן המטפלות ולבקש טיפול בביתך.

כמו בשיטה הרגילה של השעווה אם אינך מצליחה להסיר שיער מומלץ לפזר מעט טלק על האזור המטופל. יכול להיות שהעור שלך מעט מזיע ובגלל זה אינך יכולה לתפוס את השיער עם השעווה או הסוכר ולהסירו.

 

להיפטר משיערות השפה העליונה
שבעה טיפים להסרת שיער בלייזר
שאלות ותשובות שכיחות אודות הסרת שיער בשעווה
מהם הצדדים החיובים של הסרת שיער בלייזר וגם מה הם הסיכונים
הסרת שיער באמצעות סוכר כל מה שרצית לדעת
הסוד שמאחורי השיטות הטבעיות להסרת שיער
האם הסרת שיער בלייזר בטוחה
10 סיבות מדוע אתה כן רוצה טיפול של הסרת שיער בלייזר
העלה את הביטחון העצמי שלך באמצעות הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר בשיטת ה SHR