הורדת שיער בלייזר עדות של ג'ני

אני בטוחה שעבור כל אחת מאיתנו הציווי "ברוך שלא עשני אישה" מקבל משנה תוקף כשאנחנו (שוב… ושוב… ושוב) מבזבזות את זמננו על הורדת שערות ממקומות שונים בגופנו. שנים רבות סברתי כי העיסוק, הסיזיפי משהו, הוא מנת חלקן של נשים רבות בכל העולם.

 

באחד מימי השבת בהם בזבזתי את זמני לריק בהורדת שיער מהרגליים במקום לבלות על חוף הים, בטיול בגליל או בבית קפה עם חברה החלטתי לשים לזה סוף. לא… לא החלטתי להיות פמיניסטית ולהצמיח על רגלי שיער, אלא פשוט להתקשר למחרת בבוקר למכוני הסרת שיער בלייזר שונים ולקבוע תור בדחיפות, כדי להיפטר מן המטרד.

פשוט, הא?! היה לי קשה להאמין שבכזו קלות ובמרחק שיחת טלפון קצרה כל הסאגה הזו תהיה מאחורי. אבל, כפי שתקראו בהמשך- התבדיתי, ובגדול!

ברוב המקרים, קשה לנו מאוד, לבני האדם, להיפטר מן הדברים הקבועים בחיינו. קשה לנו לשנות הרגלים, רובנו חיים על פי סדר יום קבוע ולא תמיד אנחנו מצליחים לעמוד בהבטחה "ממחר דיאטה" ולהיפרד מכמה קילוגרמים עודפים שצברנו. אך, כשיום ראשון הגיע, לא היה לי כל קושי לבקש להיפטר מן העול הגדול.

חיפוש קצר באינטרנט העלה מספר תוצאות למכוני הסרת שיער, ובמקרה מצאתי אתר שמרכז הצעות מחיר על הסרת שיער בלייזר, ראש בראש, וכך בחרתי שלושה מכוני הסרת שיער ששמעתי עליהם בהזדמנויות כאלה ואחרות. השארתי את הפרטים דרך האתר, והן במהירות שיא התקשרו אליי כדי לקבוע פגישת ייעוץ.

 

בימים שבאו לאחר מכן ביקרתי במכונים להורדת שיער, שמעתי על מגוון המכשירים השונים להסרת שיער בלייזר, על עלויות הטיפול ועל היתרונות שבכל מכון ומכון. אך בעיקר ראיתי בדמיוני את הזמן שמתפנה לי כתוצאה מהפסקת הטיפולים הביתיים ואת היכולת שלי להיות ספונטאנית ולקפוץ לים או ללבוש מיני למסיבה בערב.

לאחר סקר השוק הקצר שערכתי בחרתי במכון אחד. המטפלים בו הם רופאים בהכשרתם, המכון ממוקם קרוב לביתי, פתוח שישה ימים בשבוע (גם בשעות הערב) והמחיר בו היה כמעט זהה לשני המכונים האחרים שבדקתי.

מעבר לכך, השירות בפגישת הייעוץ היה מצוין. הפקידה שקיבלה את פני דיברה בלחש כדי לשמור על הדיסקרטיות, לרשותי עמדו מיטב המגזינים, כורסאות קש נוחות ופינת קפה.

בפגישת הייעוץ עצמה הסבירו לי על התהליך, בדקו את גוון עורי והתאמתו לטיפול והסירו מליבי חשש כשאמרו שיש משחת אלחוש למקומות הכואבים.

בתחילה היו הטיפולים תכופים יותר ואחר כך תדירותם ירדה. כל טיפול נמשך כשעה וזמניהם היו מדויקים כך שלא נאלצתי להמתין בתור. הטיפול עצמו לא כאב כלל ולאחריו מרחו על עורי משחת הרגעה שהפיגה את האדמומיות הקלה.

 

שנה לאחר מכן אני יכולה לומר בפה מלא שזו המתנה הטובה ביותר שיכולתי לקנות לעצמי. בכל פעם שחברותי מספרות לי שהן במבטלות תוכניות, כי הן צריכות להוריד שערות או שאירעו להן תקריות מביכות… אני מחייכת בהנאה ונזכרת בקלות ובפשטות שבהן הסרתי מעלי, לא רק את השערות, אלא גם את הדאגה המיותרת הזו- לתמיד!

 

 

 

 

 

אמון ברפואה | מה מייחד רפואה פלסטית | מאפייני רופא פלסטי אמין | מהם הקריטריונים על פיהם אתה נותן אמון | ברופא לפני הניתוח | מהם הקריטריונים על פיהם אתה ממשיך לתת אמון ברופא גם לאחר הניתוח | סיכום עבודת אמון במנתחים פלסטיים | הורדת שיער בלייזר עדות של ג'ני |