האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?

 

 

הסרת שיער בלייזר הינה שיטה בטוחה ואפקטיבית אך מרבית האנשים רוצים לברר האם היא יכולה להתאים להם או לא. מחירו של טיפול לייזר יקר יותר ממחירם של טיפולים אחרים כמו שעווה או קרמים ובטרם אנשים מוציאים כסף רב על טיפולים אלו הם מעוניינים לדעת אם הטיפול יהיה אפקטיבי עבורם. אמנם, לא לכל האנשים הסרת השיער בלייזר נעשית , אך כשתבחן אנשים שטופלו בלייזר תגלה כי עבור מרביתם הטיפול היה מוצלח, אפילו מוצלח מאוד.

הסיבה שמכון התקנים האמריקאי, ה- FDA, נתן את אישורו על שימוש בלייזר לצורכי הסרת שיער, מראה כי זהו טיפול בטוח ואפקטיבי להסרת שיער מיותר מן הגוף. לדברי ה- FDA הסרת שיער בלייזר עובדת בצורה טובה. היא יכולה להיות מוצלחת גם עבורך במידה ש:

 

  • במידה ועורך חיוור ואינך נוטה לשיזוף. קרן הלייזר יודעת לזהות את פיגמנט השערה. במידה ועורך שזוף יהיה לה קושי להבחין בין העור ובין שורש השערה, אותו היא אמורה לשרוף. לכן, טיפול הסרת שיער בלייזר עובד טוב יותר על בעלי עור בהיר שאינם שזופים.
  • קרן הלייזר עובדת טוב יותר על שיער קצר. מכיוון שהיא מזהה את פיגמנט השערה וכך שורפת את זקיק השערה. במידה והשיער ארוך יהיה לקרן הלייזר קושי לזהות את מיקום שורש השערה והטיפול יהיה פחות מוצלח. במידה ואתה הולך לטיפול לייזר ממומלץ מאוד אם תגלח את אזור הטיפול יום לפני כדי להבטיח טיפול מוצלח יותר.
  • אתה רוצה להסיר שיער מיותר ? הסרת שיער בלייזר יכולה להתאים לך. השיטה טובה יותר כאשר מדובר באזורים רחבים כמו הגב שלך או באזורים הדורשים טיפול תמידי כמו הרגליים. שיטות אחרות גורמות להרבה כאב וטרדה. הסרת שיער בלייזר אומצה על ידי דוגמנים ואתלטים שצריכים להסיר את שיער גופן המיותר .

 

 

הסרת שיער בלייזר- כמה דברים שאולי חשוב לקרוא לפני שמתחילים
כיצד להעריך הסרת שיער בלייזר על ידי מכשיר ביתי-4 צעדים
הסרת שיער מן הגב
האם טיפול הסרת שיער בלייזר עשוי להתאים לך?
האם כבר ניסית להסיר את שיער בלייזר?
האם לייזר ביתי הוא הבחירה הטובה ביותר עבורי?
מדוע כדאי לך לנסות הסרת שיער בלייזר
מה אתה צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר
למה לצפות בעת טיפול הסרת שיער בלייזר
האם הסרת שיער בלייזר שווה את המחיר
האם הסרת שיער בלייזר הוא תהליך הכרוך בכאב
הסרת שיער בלייזר עבורך אנשים בעלי שיער כהה
כדאי להימנע משיזוף לפני ואחרי הסרת שיער בלייזר