האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך?

 

 

אם את, כמו מרבית הנשים, עסוקה בהסרת שיער מיותר מאזורים שונים בגוף על בסיס קבוע, הסרת שיער בלייזר יכולה להיות הפתרון עבורך. אם טרם ניסית להסיר שיער בלייזר כדאי לשקול זאת. הסרת שיער בלייזר היא תשובה מהירה וקלה לטיפול שעווה מלכלך וכואב שיכול לפגוע לך בעור, או קרם מסריח מלא בכימיקלים שאינו מיטיב לעבוד או הטרחה שקיימת בגילוח על בסיס יומיומי. הסרת שיער בלייזר היא פתרון לא יקר בטווח הארוך כדי להיפטר משיער מיותר. עבור חלק מהאנשים, טיפולי הלייזר מסירים את השיער . עבור השאר, השיער שב וצומח אך הוא הופך להיות דק ודליל לאחר מספר טיפולים. העבודה שלמרבית האנשים טיפולי הלייזר אינם כואבים היא עוד יתרון של טיפולי הלייזר.

 

האם הסרת שיער בלייזר בטוחה?

הסרת שיער בלייזר היא בטוחה ואפקטיבית אבל היא בטוחה יותר עבור אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. הלייזר למעשה שורף את שורש השערה. השורש הוא למעשה הפיגמנט שנתפס על ידי קרן הלייזר. כאשר אדם כהה עור או שעורו שזוף, קרן הלייזר יכולה לפגוע בעור סביב השערה. שריפת העור סביב השערה אינה דבר שכיח אך חשוב שתהיה מודע לכך במידה ועורך כהה או שאתה שזוף.

 

האם רופאים ממליצים על בסרת שיער בלייזר?

לאור מחקרים שנעשו ב- Mayo Clinic ובמרפאות מורשות אחרות, הסרת שיער בלייזר היא טיפול אפקטיבי כאשר מנסים להיפטר משיער מיותר. אלו הן חדשות טובות עבור אנשים שהיו רוצים להיפטר משיער מיותר, במיוחד מאזורים כמו הפנים או העורף ואינם ניסו עדיין הסרת ישער בלייזר. בדרך כלל אנשים רואים תוצאות לאחר שני טיפולי לייזר, כשבינם יש מרווח זמן של בין שישה לשמונה שבועות.

 

האם טיפול הסרת שיער בלייזר מצליח אצל כולם?

הסרת שיער בלייזר יכולה להיות פתרון מצוין עבורך אם אתה מעוניין להסיר שיער מיותר מגופך ועורך אינו שזוף. אם התעייפת מלנסות שיטות מסוכנות אחרות להסרת שיער כמו קרמים או שעווה, אזי הסרת שיער בלייזר היא שיטה מצוינת עבורך.

האם הסרת שיער בלייזר באופן ביתי יכולה להתאים לי

שימוש בקרם להסרת שיער |

הסרת שיער בלייזר היא למעשה טיפול נטול כאבים ||

הסרת שיער בלייזר באזור הפנים

האם טיפול הסרת שיער בלייזר יכול להתאים לך |

השימוש בלייזר אינפרא-אדום להסרת שיער |

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר- שאלות ותשובות |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של אורית |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רוית כהן |

הסרת שיער בלייזר סיפורה של רונה בלום